Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Monika / 2019-07-22 20:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Osobiście nie korzystam z tej firmy, ale pracuje w punkcie odbioru paczek ... wielu ludzi się skarży, przesiaduja całymi dniami w domu i czekają na kuriera po czym wściekli przychodzą do nas i mówią że kurier zostawił paczkę u nas bo nie raczył podjechać pod podany adres. Jest wiele sytuacji, gdzie klienci z jednego końca miasta muszą czasami iść na nogach na drugi koniec miasta, żeby paczkę odebrać.
    Bywa że kurier nie odbiera paczek od klientów, bo nie pojawia się przez 2-3dni i jesteśmy zasypani. Na jakiekolwiek prośby żeby zabrał paczki, którzy klienci przynieśli do zwrotu często słyszę- jutro wezmę, dziś nie mam czasu ... już czasami strasze owego Pana, że jeżeli nie weźmie paczek ze sobą to zadzwonię do firmy ... Z niechęcią ale bierze. Nie polecam tej firmy.
  • ~Monika / 2019-08-19 20:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie zostawił awizo, samowolnie przekierował paczkę, żebym sobie sama odebrała. Owszem nie zastał mnie w domu, ale po to ma numer telefonu żeby zadzwonić. Panie kurierze leniu patentowany i cwaniaku, właśnie przyczyniłeś się do utraty klienta a ja wysmaruję odpowiednią reklamację.
  • ~Monika / 2019-09-23 12:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Hujowa firma, okradają paczki. Widać perfidnie przecięte opakowanie. Ktoś ukradł sweterek za 100 złotych. To są chyba jakieś jaja... Żal. Pl firma. Żul lepiej by dostarczył paczkę niż ta pseudo firma.
    ZaletyŻadnych
    WadyOkradają paczki, kurier nie dzwoni. Tylko trąbi pod domem. Jak się nie wyjdzie to odjeżdża. I mówi że nikogo w domu nie było.
  • ~Monika / 2019-10-07 14:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nierzetelna a nawet mogą powiedzieć bardzo nierzetelna kurierzy zostawiają przesyłki gdziekolwiek popadnie i podpisują się nazwiskami zadanych odbiorców
  • ~Monika / 2019-12-05 12:10
    Ocena: 1.00 / 5
    porażka to bardzo delikatne słowo w życiu tak chamskiego kuriera nie słyszałam przez tel bo nie miał czasu paczki dostarczyć pod podany adres tylko zostawił w jakimś sklepie i stwierdził żebym sobie sama odebrała bo on czasu nie ma no szok tylko więcej takich pracowników spadła na psy firma jak pozwala na takie zachowanie kurierów
  • ~Monika / 2019-12-05 15:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak profesjonalizmu ze strony pani M....z LUBLINA zakłamanie straszne brak jakiegokolwiek kontaktu nawet na prośbę przez infolinie olewa klienta tylko więcej takich Pań na magazynie w Lublinie brawo wy w dhl więcej takich pracowników i nic dziwnego że tylko negatywy dostają bo tak pracują jesteście żałośni
    Zaletybrak
    Wadybrak profesjonalizmu
  • ~Monika / 2019-12-05 17:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Zwykle byłam bardzo zadowolona z usług DHl, dopóki wybierałam żabkę jako punkt odbioru. Tym razem podkusilo mnie aby jako punkt wybrać inmedio. I zaczęły się schody bo dwie paczki zawisły gdzieś w eterze. Założyłam więc interwencję, oddzwonila bardzo miła Pani z infolinii informując mnie, że wybrany punkt jest przepełniony i że mogę przekierować paczkę np. na adres domowy. Z chęcią się zgodziłam myśląc, że popracuję tego dnia z domu. Niestety żadna z paczek do mojego domu nie dotarła, co ciekawe jedna z nich koniec końców trafiła to tego przepełnionego punktu odbioru. Druga zaginęła w akcji, infolinia nie odpowiada, a na kolejną interwencję dziś już nie odpowiadają... Nie mam paczki, nie mam moich pieniędzy, nie mam żadnych informacji. Niestety dno.
  • ~MONIKA / 2019-12-06 08:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Już kilka razy się spotykam,że kurier dzwoni i nie chce mi dostarczyć paczki bo mieszkam na obrzeżu wsi. Chce zostawiać paczkę za pobraniem u obcych ludzi w centrum wsi Linia. Kurierzy kombinują i nie solidnie wykonują swoją pracę, nie ma napisane że na obrzeżach wsi nie dostarczają paczek a za każdym razem jest to samo gadanie ,,jestem w Lini ale do Pani już nie przyjadę i czy mogę gdzieś indziej zostawić paczkę" i to powiedziane z wymuszeniem i kombinowaniem oszustwa. Nie polecam, dla tych panów praca to kara.
  • ~Monika / 2019-12-06 21:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Kupiłam telewizor, dostawę umówiłam na piątek i wzięłam na ten dzień urlop aby spokojnie odebrać paczkę i mieć czas na zamontowanie sprzętu przez weekend. Oczywiście żadnej informacji o czasie dostawy, na monitorowaniu dopiero sprawdziłam, że między 16 a 16 (po co więc brałam urlop). Czekałam do 18 i znów sprawdziłam monitorowanie. Okazało się, że kurier nikogo nie zastał!!! Zadzwoniłam na infolinię i po ok. 15 minutach oczekiwania dowiedziałam sie, że kurier nie dojechał, bo miał awarię i przesyłka zostanie dostarczona w poniedziałek! Ale w jakich godzinach? Znów brać urlop? I oczywićie po 21 dostałam maila, że przesyłka zostanie dostarczona dziś między 16 a 18... Smiać się czy płakać???
    ZaletyNie ma
    WadyBrak informacji, brak kontaktu do kuriera
  • ~Monika / 2019-12-21 16:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści !!! klienta mają gdzieś.Nie dostarczają paczek a w dodatku są bardzo drodzy.Znajoma wysłała mi paczkę z Niemiec i jej nie dostałam - po tygodniu paczka wróciła do niej.Jak zgłosiłam interwencje bo oczywiście nie sżło sie z nimi skontaktować to napisali w emailuze błędny adres.Co za kłasmtwo.Znajoma wysłalam mi zdjęcie - adres był prawidłowy.Aaa i wysyłaja maile na które nie da się wysłac odpowiedzi tzwn no-reply emails. Oszuści, złodzieje i nic wiecej.
    Wadybardzo drodzy, niesolidni, kłamcy i kombinatorzy
  • ~Monika / 2019-12-21 16:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Oszuści !!! klienta mają gdzieś.Nie dostarczają paczek a w dodatku są bardzo drodzy.Znajoma wysłała mi paczkę z Niemiec i jej nie dostałam - po tygodniu paczka wróciła do niej.Jak zgłosiłam interwencje bo oczywiście nie sżło sie z nimi skontaktować to napisali w email, ze błędny adres.Co za kłasmtwo.Znajoma wysłalam mi zdjęcie - adres był prawidłowy.Aaa i wysyłaja maile na które nie da się wysłac odpowiedzi tzwn no-reply emails. Oszuści, złodzieje i nic wiecej.
    Wadybardzo drodzy, niesolidni, kłamcy i kombinatorzy
  • ~Monika / 2020-02-06 11:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nikt mnie nie powiadomił, że danego dnia będzie u mnie kurier, nie było mnie w domu, kurier od razu odesłał paczkę do nadawcy, nie dostałam nawet nr przewozowego paczki.
    WadyNikt mnie nie powiadomił, że danego dnia będzie u mnie kurier, nie było mnie w domu, kurier od razu odesłał paczkę do nadawcy, nie dostałam nawet nr przewozowego paczki.
  • ~Monika / 2020-04-20 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu telefonicznego, 15 minut przed wysłany meil że będzie doręczona wysyłka. Gdzie z innych firm np. Inpost potrafi wysłać smsa o której. Kontakt tekefoniczny nie wchodzi w grę tylko przez meila. Brak słów.
    ZaletyBrak
    WadyOrganizacja, brak kontaktu telefonicznego
  • ~monika / 2020-04-28 12:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Już nie pierwszy raz mam sytuację, kiedy kurier zakłada, że nikogo nie ma w domu. Znowu mam do odebrania przesyłkę w punkcie DHL. Z innymi firmami nie ma takiego problemu! Zero kontaktu!
  • ~Monika / 2020-05-06 12:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska jaka istenieje. Albo nie dostarczają paczek i piszą że osoby nie było pod adresem, albo rzekomo adres był źle wpisay a po rozmowie z call center firmy dhl, okazuje się że ades jest prawidłowy. Potrafią też rzucać paczki z samochodu na podwórko. Totalny nieprofesjonalizm, zero zaangażowania i olewactwo.
    WadyWszystkie
  • ~Monika / 2020-06-22 16:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorzej pod każdym względem. Brak kontaktu z kurierem, kurier zostawia paczki w punktach bez informacji. Kontakt między infolinią, a kurierem zerowy. Żenada.
    ZaletyBrak
    WadyProściej wypisać zalety, których brak. Wszystko beznadziejne pod każdym względem.
  • ~Monika / 2020-06-25 12:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Kpina, paczka nie dotarła po 3
    miesiącach do Austri, po wielokrotnych tefonach
    brak zainteresowania sprawa panie z cetrum obsługi klienta nic nie wiedzą ani nie raczyły zadzwonić ze będzie zwrócona do Polski ponownie...
    WadyTotalny brak kontaktu !!
  • ~Monika / 2020-08-06 15:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ze wszystkich dostępnych. Nawet nie informują o próbie dostarczenia przesyłki, żadnego sms-a, a potem się taki kurier dziwi, że nie ma nikogo w domu... omijajcie szerokim łukiem
  • ~Monika / 2020-10-22 17:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Będąc W DOMU dostałam SMS, że po nieudanej próbie przesyłka została odesłana do innego punku. Zero próby kontaktu i dostarczenia paczki w moje ręce. Zero profesjonalizmu.
  • ~Monika / 2020-12-10 13:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma jakas masakra, byłam w domu po czym dostaje informacje, że nie zastano, bo jak wielmozny Pan nie raczył zadzwonić domofonem to nie było..... Druga sprawa adres nie pełny, bo nowy numer domu, którego nie ma w aktualizacji jeszcze, wystarczyłoby zadzwonić i zapytać to lepiej zaznaczyć błędny adres, dodzwonić się nie idzie, firma żeby nie móc się skontaktować z kurierem to porażka. Jak za króla cwueczka. Żenada
Dodaj własną opinię »