Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mk90ch / 2022-07-21 08:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier miał przyjść oo paczkę która szła do reklamacji i stwierdził że jej nie odbierze ponieważ nie ma nalepki na nią i sam mam ja sobie wydrukować i to dwa dni pod rząd a najlepsze jest w tym że firma która ma ją odebrać potwierdziła moja rację
    Zaletykaczmarcin@o2.pl
    Wadykaczmarcin@o2.pl
  • ~mkb / 2019-02-16 18:08
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM!!! PO sprawdzeniu statusu przesyłki okazało się ze została pomyślnie odebrana, szkoda że nie przeze mnie lub moim współlokatorów. Po połączeniu się z infolinią Pani zapytała się mnie czy znam PARAFKĘ-on odebrał, niestety nikogo takiego nie znam (żartownisia). Pani próbowała coś ustalić, okazało się że kurier zawiózł paczkę na zupełnie inny adres-inną ulice i że jest już po pracy i tego już nie odkręci, po czym w trakcie rozmowy rozłączyła się. Myśłałam ze oddzwoni, ale pomyliłam sie. Drugi telefon wykonałam i poprosiłam o interwencie i telefon co dzieje sie z paczką. Pod koniec ich dnia pracy po 2 godzinach od drugiego telefonu dowiedziałam ze że interwencja jest zgłoszona ale 15 min.temu no i jeszcze nic nie wiadomo. Następnego dnia znów zadzwoniłam i okazało się ze odział w moim mieście pracuje ale nie odzywa sie w tej sprawie. Pani krzyczał na mnie , była nie miła i nie grzeczna. Powiedziała ze moge złożyć reklamacje ale do niej potrzebuje nr listu przewozowego i rachunku który jest w paczce. Ale jak mam złożyć tą reklamacje jeśli nie mam paczki???? Bez sensu. Nadmienię zę w paczce były leki i probiotyki które nie mogą stać w cieple. Firma ewidentnie gra na czas. Nie chciano udostępnić mi nr tel. do oddziału bądź do osób zarządzających. TWierdziłą żę jest ochrona danych, z czy ktoś pomyślał o moich danych jakie były na paczce, żę ktoś obcy je widzi???SKANDAL!!! Taka międzynarodowa firma a standardy żadne.
    Wadynie dostarczają paczki na wskazany adres i udostępniają moje dane innym osobom
  • ~ml605082 / 2022-09-21 17:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wysłana 10 sierpnia, najpierw zaginęła i gdyby nie liczne interwencje i telefony do DHL nie znalazłaby się w ogóle. Dotarła do odbiorcy 24 sierpnia. Po dotarciu paczki na miejsce zwróciłąm się do DHL o zwrot kosztów nadania paczki. Po trzech tygodniach rozpatrywania reklamacji odrzucili ją twierdząc, żę DHL nie gwarantuje terminów dostawy (???) i reklamację oddalili. Niech się udławią.
    Ogólnie dno i wodorosty. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.
    ZaletyZERO
    WadySAME
  • ~Młody / 2023-02-22 10:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier jest na tyle beszczelny że nawet nie podjechał tylko przyszedł SMS że nie doręczono z powodu wlaściciela tel. Też nie odbiera bo takiego nie ma . Prz zgłoszeniu w firmie DHL pracownik też nie mógł się dodzwonić do kuriera, powiedział mi że najwyższej za 3 dni sobie pan sam odbierze w DHL
    Kpina jak od góry nas tak traktują
    ZaletyNie ma
    WadyKurierzy i ci co obsługują infolinię
  • ~mm / 2019-12-04 18:02
    Ocena: 1.00 / 5
    caly czas ktos jest w domu ale niestety "Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych."
  • ~Mm / 2020-04-07 12:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza możliwa firma, brak możliwości dodzwonienia się, dodatkowo na kuriera można czekać 3 dni i więcej a i tak się nie pojawia.
    Nigdy nie korzystajcie z ich usług
  • ~Mm / 2021-11-18 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma. Kurier nie informuje kiedy będzie a ma mój numer telefonu. Wygląda na to że muszę brać wolne aby odebrać przesyłkę. Na infolinii proszę żeby kurier dał znać kiedy będzie, to słyszę że kurier nie ma takiego obowiązku...no porażka.Firma dla firmy nie dla klienta...
  • ~MM / 2021-11-26 19:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka zgodnie z umową mają dostarczyć paletę w przeciągu 48h oczywiście brak dostawy i nie wiuedzą czy w poniedziałek mi ją dostarczą. ODRADZAM TEGO PRZEWOŹŻNIKA
    ZaletyBRAK
  • ~mm / 2023-10-23 12:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierowi nie chciało się dzwigać mojej 30kg paczki dlatego wolał nakłamac, że nie ma mnie w domu. Po co też dzwonić na telefon. Ja wiem, że to jest ciężka praca ale po co tak kłamać. Nie jestem w stanie bez pomocy udźwignąć tej paczki.
  • ~Mm135 / 2021-08-26 13:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Po prostu, slow mi brak. Pr,r, zaznacz firmę w życiu nie zjadłam tyle nerwów
  • ~Mmm / 2021-11-09 14:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Rano otrzymałam SMS-a z informacją o dzisiejszej wizycie kuriera DHL, w jakim przedziale czasowym będzie oraz tel. kontaktowy do niego. Przed wskazanym w SMS-ie czasie zadzwoniłam na wskazany numer i zapytałam się kuriera kiedy będzie dokładnie. Ku mojemu zaskoczeniu powiedział, że już był a mnie nie zastał. W tle rozmowy słyszałam jakieś śmiechy. Zacytowałam mu zatem treść SMS-a od DHL wtedy obiecał, że jeszcze dziś dostarczy mi przesylke. Do tej pory nie dzwoni i nie odbiera tel. w tym również od pracownika biura obsługi klienta z DHL, z którym miałam przyjemność rozmawiać. W statusie zgłoszenia kurier również zaznaczył, że nie było mnie w domu... Na szczęście wszystkie dowody są na moją korzyść i zgłosiłam reklamację.
  • ~Mmm / 2022-08-23 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zatrąbił, nawet nie wyszłam z domu odjechał , trzeba było gonić i machać . PACZKA OPLACONA wcześniej
    Skandal , nawet nie podjechał pod dom tylko 20 m dalej stał .
    ZaletyBrak
    WadyTrzeba być sprinterem żeby zdążyć wyjść z domu .
    Kurier NIE podjeżdża pod dom bo tylko po asfalcie UMIE jeździć .
  • ~Mmm / 2022-12-31 13:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma kurierska.
    Przesylka miała być dostarczona 29grudnia,dzisiaj jest 31 grudnia i dalej nie ma. Nie polecam DHL.
  • ~Mmm puu / 2023-09-22 17:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam serdecznie 10 razy trzeba zamawiać kuriera żeby odebrał paczkę
  • ~MmmOna / 2022-02-14 09:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam kuriera DHL, pracuje zdalnie w związku z tym od rana do ,18:00 będąc w domu otrzymałam info. na e-mail, że kurier w ciągu dwóch dni próbował dostarczyć mi paczkę. Natomiast odbiorca odmówił odbiór. Dodatkowo wspomnę, że kontakt DHL jest niemożliwy. Po wprowadzeniu nr przesyłki usłyszymy informacje, że nr nieprawidłowy i nas rozłączy. Radzę omijać DHL i się nie denerwować jest mnóstwo innych rzetelnych i profesjonalnych firm kurierskich
    ZaletyBrak
  • ~Mo / 2024-03-20 11:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka dostarczona po 2 terminach zmienionych przez DHL , paczka rozerwana,otwarta, kurier pomimo telefonicznego zapewnienia ,nie raczył dać znać że jedzie . Zostawił paczkę a raczej to co z niej zostało u sąsiadów
    ZaletyBrak
    WadyZmiany terminów dowozu paczki, paczka rozerwana,karton ropadł się.
  • ~MocnaPaczka / 2022-09-30 18:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała przyjść dnia X. Dostaję wiadomość, że owego dnia X paczka zostanie doręczona w g godzinach 12-14. No i zgadnijcie co. No nie przyszła, najpierw po około 1,5h pisze maila z zapytaniem co się stało i czy wszystko jest w porządku. Jak nakazuję kodeks samurajski DHL-zostałem totalnie olany. Koło 18 sam zadzwoniłem na infolinię i Pani konsultant powiedziała mi: "Ty no, paczka jest niekompletna dziś jej już nie będzie, pdw pdw"
    Nie chodzi mi o sam fakt tego, że coś się stało i paczka królewiczowi nie przyszła i zabieram się od razu za pisanie litanii bo doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że różne rzeczy się dzieją i czasami są opóźnienia, które nie wynikają z winy dostawcy, chodzi o zwykły brak poszanowania drugiego człowieka i jego czasu.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu, nieterminowość
  • ~Modivo / 2022-10-18 17:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie ma pieniędzy, nie ma paczki.
    Dramat. Nie polecam, po co to wgl jest ?
  • ~Mohikanin / 2019-07-30 17:45
    Ocena: 1.00 / 5
    24.07 zamawiałem kuriera po odbiór paczki. Kurier miał byc nastepnego 25.07 w czwartek, nie pojawił sie. W piatek również, w piatek poprzez email wysłałem zapytanie, co z moją paczką, Sobota nic, niedziela nic, poniedziałek echo, zadzwoniłem ponownie do DHL złożyć reklamacje, gośc przyjął reklamacje i przekazał kurierowi, ze ma byc nastepnego dnia do 16 czyli dzisiaj. 2 raz wziąłem celowo wolne i co ? i nic, jak nie było tak nie ma kuriera. Ta firma to jakiś żart.
  • ~Mojasprawa / 2022-05-18 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Jedna wielka tragedia! Kurier ma cały czas wyłączony telefon. Zero kontaktu.
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyZero kontaktu z kurierem, brak działania
Dodaj własną opinię »