strona 288 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- nastepna »
-
~Mirek / 2020-04-15 13:51Ocena: 1.00 / 5
Jestem w domu, nigdzie przez cały dzień nie wychodziłem, czekam na ważną przesyłkę realizowaną przez DHL i właśnie przychodzi SMS:
"Przesyłka nr ... została przekazana do punktu DHL ServicePoint po nieskutecznej próbie doręczenia pod wskazany adres"
Kłamstwo!
Żadnej takiej próby nie było, kurier nie raczył też zadzwonić.
Nie wiem gdzie jest ten punkt odbioru.
-
-
~Mirek / 2021-08-12 22:07Ocena: 1.00 / 5
Po raz pierwszy chciałem skorzystać z usługi DHL, wczoraj naszykowałem paczkę do Niemiec, opłaciłem kuriera przez internet, wydrukowałem dokument do wysyłki, kurier miał odebrać dzisiaj między 15;30 a 17;30, przed samą 20 zadzwoniłem na infolinię co z kurierem, tam się dowiedziałem że był wcześniej i nikogo nie zastał, dla tego anulował odebranie paczki ????, DHL chyba sobie jaja robi, sam automat ustala godziny najlepsze dla kuriera do odbioru paczki i jeszcze to im nie pasuje, ani od kuriera sms, ani telefonu, człowiek czeka godzinami a tu mają cię głęboko w d.....,. Było to moje pierwsze i ostatnie spotkanie z DHL, teraz tylko pozostało mi czekanie na zwrot kasy wpłaconej na wysyłkę paczki. ZaletybrakWadywszystkie możliwe dla firmy kurierskiej -
~Mirek / 2022-03-30 18:18Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam najgorsza firma zero pomocy przez telefon .kurier wystawil awizo ze byl nikogo nie zastal a faktycznie ktos byl w domu I czekal I nie bylo nikogo ..klmasto klmasto klamstwo ZaletyZadneWadyKlamstwo -
~Mirek / 2023-10-16 14:01Ocena: 1.00 / 5
Dzial obsługi klienta notorycznie kłamie, paczka o 6 dni nie została wysłana z oddzialu. Banda złodzieji i nic więcej ZaletyBrakWadyWszystko w tej firmie ma wady -
~Mirek / 2024-05-27 17:51Ocena: 1.00 / 5
Przez 3 dni dostawałem informację, że kurier będzie z przesyłką. 3 dni warowania w oczekiwaniu na towar. Drugiego dnia dzwoniłem, pisałem - zero odpowiedzi. Finał taki że przesyłka wróciła do nadawcy, a ćwok napisał, że odmawiam przyjęcia (opłaconego z góry!!!) towaru. Reklamacja - brednie nawet nie wiem czy pisane przez człowieka - pewnie automat. Pierwsze takie doświadczenie z kurierem, ale widać, że zatrudniają byle kogo. ZaletyBrakWadyTowar niedostarczony, reklamacja nierozpatrzona, infolinia - zgroza. -
~Mirek / 2025-10-15 12:40Ocena: 1.00 / 5
W dniu 03.10.2025 r. otrzymałem e-maila z informacją, że zamówiona przeze mnie paczka zostanie dostarczona w dniu 06.10.2025 r. Z uwagi na fakt, ze w tym dniu nikt nie mógł odebrać tej paczki zmieniłem adres doręczenia na adres gdzie paczka mogła być odebrana bez względu na porę jej doręczenia ( otrzymałem potwierdzenie o przekierowaniu paczki ). W efekcie końcowym paczki nie doręczono informując, że doręczenie nie było możliwe ?. Od 08.10.2025 r. codziennie kontaktowałem się z konsultantami DHL w celu uzyskania informacji dlaczego przesyłka nie dotarła pod wskazany adres. Za każdym razem poza wydumanymi powodami niedoręczenia przesyłki otrzymywałem informacja, że znajduje się ona w magazynie DHL. W efekcie końcowym w dniu 14.10.2025 r. konsultant DHL poinformował mnie, że przesyłka została odesłana do nadawcy. Nie był w stanie podać przyczyny odesłania. Kosmiczne lekceważenie klienta. Brak słów na opisanie tego co się wydarzyło. DHL najgorsza firma kurierska należy ją omijać z daleka. ZaletybrakWadyZbyt dużo żeby wszystkie wymienić. -
~Mirela / 2020-09-21 10:35Ocena: 1.00 / 5
Kurier wogole nie przyjechał, podal ze nie zastal nikogo kiedy 3 osoby były w domu. Len śmierdzący. Nie polecam tej firmy!!!! ZaletyzadnychWadybeznadziejna firma -
~Mirka / 2023-02-27 17:24Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka numer JJD000030168254000000633506 odesłana do nadawcy. Historię przesyłki znam tylko ze strony sklepu Zalando, rzekomo została dostarczona do punktu odbioru, gdzie niestety nie dotarła - sprawdzałam . A jakimś cudem została odesłana. Kod odbioru również nie dotarł na mój telefon. Ponieważ to już trzecia przygoda z firmą DHL kończąca się negatywnymi odczuciami decyduję się ocenić firmę DHL bardzo źle. -
-
~Miro / 2020-02-04 20:34Ocena: 1.00 / 5
Cały dzień czekałem na przesyłkę i się doczekałem SMS że nie doręczono z powodu braku odbiorcy w domu!!!! DHL-u wstyd jesteście Najgorsi!! ZaletybrakWadywszystkie jakie może mieć firma kurierska. -
~Miro46 / 2023-12-06 23:34Ocena: 1.00 / 5
zamówiłem przesyłkę z Chin 9 przedmiotów dostarczanych w różnym terminie DHL postanowił to kompletować żeby przyspieszyć dostarczenie paczki po Skompletowaniu wysłali do nadawcy żenada po prstu chamstwo nie podając powodu takiego zachowania mając przesyłkę w kraju robią sobie żarty z klijenta -
~miro46 / 2023-12-13 23:31Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem towar z Aliekspres z różnych sklepów paczki przysłano do Zabrza DHL postanowiło to skompletować żeby szybciej dostarczyć towar następnie odsyłają do nadawcy . Reklamuję w Aliexspress ale odrzucają bo paczka jest w krau i mam się udać do urzędu pocztowego po odbiór. Reklamuję w DHL stwierdzono że paczkę odesłali i przestali się nią interesować reklamację odrzucili bo odpowiadają przed kontrahentem. Wnisek taki że my płacimy za wysyłkę a DHL może gubić paczki odsyłać i robić bezkarnie co im się podoba a my jesteśmy bezsilni. Kupuję od 10 lat i tylko DHL to najgorsza firma przewozowa radze omijać z daleka. ZaletyBrakWadyWszystkie -
~miro46 / 2023-12-21 10:15Ocena: 1.00 / 5
Uwaga na znikające paczki zamówiłem 9 części z Chin przesyłka dotarła do Zabrza , DHL postanowił zebrać wszystkie części żeby przyspieszyć dostarczenie kompletna bzdura niektóre z terminem 14 dniowym inne 2 miesiące następnie zwracają przesyłkę do nadawcy przesyłka ginie czyli przytulają paczkę reklamację odrzucają , Aliekspress też bo przezesyłka widnieje w kraju przeznaczenia złodziejstwo w czystej postaci kupuje przez internet od lat i tylko DHL przytula paczki to nie jest pierwsze zdarzenie 2 przypadki są bezkarni omijać z daleka nie polecam Zaletybrak same negatywneWadywszystkie -
~miro46 / 2024-01-04 09:55Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem z Chin 9 części każda z innego sklepu gdy dociera do kraju DHL postanawia kompletować żeby przyspieszyć dostawę następnie podaje błąd adresu co jest nieprawdą adres był prawidłowy , i odsyła do magazynu nie informując nadawcy . reklamacje odrzucają nadawca odpowiada : Witam, stwierdzono, że dostawa tej paczki nie powiodła się. Dane kontaktowe operatora logistycznego to: 48-426345345, oficjalna strona internetowa: https://www.dhl.com/pl-pl/home.html Można skontaktować się z dostawcą usług logistycznych w celu potwierdzenia spraw związanych z dostawą. nie ma dowodu że paczkę odesłali a jeżeli tak to będzie latami leżała na magazynie . Wniosek w taki sposób można przytulić bezkarnie i a przesyłka ginie w cudowny sposób to nie firma to mafia paczkowa nie polecam . ZaletyBrakWadyginące przesyłki brak odpowiedzialności -
~Miroslaw / 2024-01-13 09:25Ocena: 1.00 / 5
DHL to tragedia, reklamacje zalatwiają po łebkach .Twierdzą że nadawca paczki (Alliexpress)ma jakiś problem w systemie i przesyłki trafiają pod jakieś wyimaginowane adresy .Żądają podania nr.listu przewozowego twierdząc że podany przeze mnie nr.przesylki nie należy do mnie.Przesylki dostarczane przez pocztę polską od tego samego sprzedawcy trafiają bez problemowo . DHL dorwał w swoje łapy i przesyłki nie otrzymałem. -
~Mirosław / 2019-12-04 20:20Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma przewozowa
Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia.Bujda
Nawet nie próbowali doręczyć.
Żona cały dzień była w domu i czekała na przesyłkę -
~Mirosław / 2020-12-16 21:12Ocena: 1.00 / 5
Firma bardzo nie profesjonalna obsługa kurierzy nie do zaakceptowania niekompetentni nie znający się na swojej pracy nie umiejący nic wytłumaczyć lub pod powiedzieć jedynie zdawkowe odpowiedzi.kurier który próbował mi wmówić moja nie obecność w domu bardzo nie odpowiedzialnie zachowuje się arogancki i pyskaty.ostatecznie zrezygnowałem z usług DHL anulujący przesyłkę zero kontaktu zero profesji ZaletyŻadnych zalet nie zauwazyłem brak kontaktu nie miły kurier brak pomocy przy reklamacji , porażkaWadySame wady bez zalet omijam tą firmę szerokim łukiem szczęście że są inni na tym rynku -
-
~Mirosław / 2021-10-12 17:02Ocena: 1.00 / 5
Firma w której kurierzy nie mają w zwyczaju dzwonić do klienta. Nie pierwszy to raz siedzi człowiek "uziemniony" w oczekiwaniu na przesyłkę, nie mogąc się nigdzie ruszyć ani nic załatwić, a przesyłka może dzisiaj przyjdzie a może nie. Nie zamierzam więcej korzystać z usług tej firmy. -
~Mirosława / 2019-04-07 04:13Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia.dostałam wiadomość mailową że dziś będzie dostarczona przesyłka ,cały dzień czekałam ,wyglądałam kurier się nie pojawił o 17:50 przysłał mi sms-a, że zostawił mi przesyłkę w punkcie i bezczelnie imputować, że mnie nie było w domu. Nie dość że leniwy to jeszcze bezczelny. Najgorszemu wrogowi nie polecam! ZaletyNie widzę zalet!WadyLenistwo , arogancja kurierów. -
~MIRPIN / 2026-04-16 12:00Ocena: 1.00 / 5
To nie jest firma to są jakieś oszuści opłacona przesyłka miała przyjść 10 kwietnia ciągle jest w drodze Nie można się nigdzie dodzwonić. Bot na WhatsAppie po niemiecku wyuczone formułki. Brak możliwości zmiany adresu dostarczenia. Za przesyłkę zapłaciłam 8 kwietnia 162 zł. Przesyłka pilna. I mogę sobie na fujarce pograć tyle mogę zrobić. Problem jest taki że to nie ja wybierałam przewoźnika tylko firma w której zamawiam towar. -
~Mis / 2021-10-21 11:14Ocena: 1.00 / 5
Witam, nie polecam tej firmy , obchodzic dużym łukiem, teraz jak będe zamawiał to napewno nie przez dhl, nie polecam!!!!!!
strona 288 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- nastepna »
