strona 284 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- nastepna »
-
~Michał / 2019-08-21 14:53Ocena: 1.00 / 5
Po prostu kłamcy, zapominają paczek, piszą że w doręczeniu. Tragedia, nie polecam! -
-
~Michał / 2019-09-20 17:26Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie może od tygodnia dotrzeć do mnie, brak żadnego kontaktu z firmą, kurierzy kłamią, że nikogo nie było - nawet nie zadzwonili a cały czas ktoś jest w domu. Jednym słowem skandal, firma porażka ZaletyBrak zaletWadyKurierzy nie dostarczają paczki -
~Michał / 2019-11-14 07:41Ocena: 1.00 / 5
Paczka nie dostarczona w terminie mimo iż smsowo zapewniono mnie o czasie dostawy. Zero profesjonalizmu po prostu żenada na pewno więcej nie skorzystam z tej firmy -
~Michał / 2020-03-10 16:48Ocena: 1.00 / 5
Paczka została przekierowana do punktu DHL parcel do żabki ale napisali że nie zastali nikogo pod wskazanym adresem. Może akurat tego dnia sprzedawca poszedł sobie na spacer i nie było w sklepie nikogo -
~Michał / 2020-06-12 14:10Ocena: 1.00 / 5
Kurier dostarczył przesyłkę pod inny niż wskazany adres. Brak jakiekogolwiek kontaktu ze strony kuriera. -
~Michał / 2020-11-07 19:28Ocena: 1.00 / 5
Kurier pracuje do godziny 15. Musiał mym wziąć dzień wolny w pracy żeby odebrać paczkę. Nie polecam Wadykurierzy rozwożą paczki do 15. -
~Michał / 2020-11-20 14:53Ocena: 1.00 / 5
Jedna paczka zniszczona przez kuriera, a zamówiona część naprawcza ma status "umówione z odbiorcą inny termin dostarczenia". Z nikim się nie umawiałem! Żenada, nie polecam. Wolę zapłacic więcej za przesyłkę, byle nie dhl ZaletybrakWadyniszczą paczki, kłamią, są nieterminowi -
~Michał / 2021-01-09 17:06Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być dziś lecz wciąż jest w sortowni. Od wczoraj nic się nie zmieniło. ZaletyNie mająWadyWszystkie możliwe jeśli chodzi o dostarczanie przesyłek -
-
~Michał / 2021-01-15 18:16Ocena: 1.00 / 5
Kurier miał dostarczyć paczkę w środę ale nawet się nie pofatygował tylko wystawił że nikogo niema w domu. Następnie miał być w czwartek dziś jest piątek miał być w określonych dogadanych godzinach z obsługą klienta a paczka nawet nie wyszła z lokalnego centrum przeładunkowego. Nie wspomnę że składana reklamacja i skarga przez stronę DHL nie została w żaden sposób rozpatrzona i wobec nikogo nie zostały wyciągnięte konsekwencje. Ta firma to najgorsza z jaką współpracowałem do tej pory, bardzo nie polecam oby was wyrzucili z rynku i zamknęli jak najszybciej. ZaletyBrakWadyFirma ma w gdzieś klienta i nie potrafi sobie poradzić z swoimi kurierami. -
~Michał / 2021-02-20 08:03Ocena: 1.00 / 5
Zostałem oszukany przez firmę DHL. Zleciłem i opłaciłem odbiór przez kuriera i dostarczenie przesyłki do UK. Pierwsze zlecenie kurier odrzucił (dowiedziałem się o tym po dwóch dniach po terminie odbioru dzwoniąc na infolinię, ze strony DHL zero jakiegokolwiek kontaktu i informacji o odrzuceniu zlecenia przez kuriera) pod pretekstem nieobecności nadawcy w domu, pomimo faktu, że w czasie kiedy kurier rzekomo próbował odebrać paczkę przebywałem pod adresem 24/7 przez 2 tygodnie. Obsługa infolinii poradziła mi zarejestrować interwencję do paczki na stronie DHL. Musiałem opłacić kolejne zlecenie, które finalnie kurier odebrał po 4 dniach od pierwotnej daty odbioru odrzucił jego zlecenia, a firma DHL zamiast wykonać opłaconą usługę, zafundowała mojej paczce wycieczkę z Polski do Holandii i z powrotem. Dodatkowo paczka wróciła uszkodzona... Od dwóch miesięcy usiłuję odzyskać pieniądze od firmy DHL za niewykonaną usługę, firma nie odpowiada na reklamacje i skargi. Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia, a współpracowałem z prawie każdą. Nie polecam. ZaletyBRAKWadyBrak profesjonalizmu, beznadziejna obsługa klienta, kurierzy nie dotrzymują terminów i stosują nieuczciwe praktyki -
~Michał / 2021-02-23 15:01Ocena: 1.00 / 5
Dostałem informacje na maila że paczka przyjdzie między 14:30-16:30. Okazało się, że kurier przyjechał o 13:30 kiedy nikogo nie było. Kontaktu tel. żadnego nie zostawiają, na infolinii automat który w takiej sytuacji nie pomoże. Teraz tylko mieć nadzieje że przy kolejnej próbie doręczenia mnie zastaną albo próbować odebrać w ich placówce 10km ode mnie.
To moja trzecia identyczna sytuacja z DHL i ostatnia, nigdy więcej nie skorzystam z tego dziadostwa! -
~Michał / 2021-03-04 09:52Ocena: 1.00 / 5
Gdyby nie to że wszędzie musi być 1 to na obsłudze i reklamacjach dałbym 0. Nie polecam bardzo WadyWszystko tam to jakaś wada -
~Michał / 2021-04-30 10:58Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jakiej korzystam... Nie wyślą rzadnego powiadomienia czy też kontaktu z kurierem, sam kurier też nie zadzwoni żeby np. Zostawić u sąsiadów. Porażka!!! Dodzwonić się jest też problem. Zdecydowanie nie polecam i będę unikał tej firmy. -
~Michał / 2021-07-09 13:19Ocena: 1.00 / 5
Jedna z najgorszych firm kurierskich w Polsce. Czas dostawy to kpina, a odwoływać to się można.... Do Pana Boga. Takie firmy nie powinne istnieć. -
~Michał / 2021-07-17 04:43Ocena: 1.00 / 5
Wydaje mi się że DHL to poprostu bardzo dobrze zorganizowana grupa przestępczą paczka z nowym I-fonem nie dotarła szok co oni wyprawiają a najlepsze że sklepy internetowe w dużej ilości mają do wyboru tylko DHL czyli są tylko 3 odpowiedzi :
1. Są debilami oraz frojdkami co tak naprawdę oz że nie zasługują na korzystanie z żadnych ich usług.
2. Są w zmowie z DHL Udzielają im informacji o cennych przesyłkach w zamian za jakąś korzyść finansową.
3. DHL jest bardzo groźną grupą przestępczą że poprostu sklepy są zastraszane i nie mają innego wyboru muszą stosować się do DHL. Innych werysji ja bynajmniej nie widzę prucz tego że jeszcze Policja, Dzienikarze i rząd boją się o własne życie oraz swoich rodzin dlatego nic nikt z tym nie robi
Pozdrawiam Michał.ZaletyNaprawdę z godzinę się zastanawiałem i nie widzę nawet najmniejszej zalety dla tej firmy kurierskiej. ZAPAMIĘTAĆ DHL UNIKAĆ!!!WadyZłodzieje, kłamcy, oszuści, lekceważy wszystko mógłbym tak wymieniać w nieskończoność co tu dużo mówić DHL ma same i tylko WADY -
~Michał / 2021-07-22 16:03Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno. Lepiej i szybciej samemu zawieźć paczkę, niż zlecać transport tym partaczom. NIE KORZYSTAĆ Z DHL ZaletyNi maWadyTylko wady. -
-
~Michał / 2021-08-19 11:34Ocena: 1.00 / 5
Przestrzegam wszystkich. Po przygodach z tym syfem będę uprawiał antyreklamę. Jeżeli macie wysyłać przesyłkę DHL,lepiej sami ją pieszczo zaniescie. Bedzie szybcej, lepiej i mniej stresu. -
~Michał / 2021-09-16 14:07Ocena: 1.00 / 5
DHL Zabrze - dostarczali paczkę tydzień po czym odesłali ja z powrotem do nadawcy wpisując informację: błędny adres (kurier DPD znalazł ten sam adres pod 28h od wysłania)
DHL Wałbrzych - paczka leży w sortowni kilka dni, bez informacji mailowej ani telefonicznej należy ją znaleźć i sobie po nią pojechać, bo kurierowi nie chce się dźwigać (sytuacja powtarza się przynajmniej raz w miesiącu.ZaletyBrakWadyNieterminowe dostarczanie paczek
Niewywiązywanie się z zawartej umowy
Brak rzetelnej informacji -
~Michał / 2021-10-26 16:48Ocena: 1.00 / 5
Dzisiaj byłem świadkiem skandalicznego zachowania kuriera dhl który na ulicy Bednarka w Wieliczce odbierał palety z towarem od firmy Clematis. Otóż zastawił on samochód kobiety która chciała stamtąd wyjechać i używając wulgarnych słów kazał jej czekać aż skończy. Arogancja i chamstwo sięgneło szczytu . -
~Michał / 2021-12-22 10:42Ocena: 1.00 / 5
Nie ma gorszego kuriera. Z DPD nigdy nie mam problemu. InPost to samo. Ale DHL - nie zdażyła się dostawa bez przygód. Brak kontaktu od kuriera, paczki potrafią jechać tydzień czasu. Ogólnie dramat. Poznań - Piątkowo. ZaletyBRAKWadyCzas dostawy lub jej brak
strona 284 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- nastepna »
