Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mateusz95 / 2019-10-03 15:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra po raz kolejny nie otrzymałem przesyłki z dostarczonym awizo. Trzy osoby czekały w domu.
  • ~mati / 2020-04-15 08:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Ważne dokumenty z Niemiec doszły do Polskiego oddzialu w niecałe 24 godziny. Przesyłka od półtora tygodnia leży gdzieś na magazynie i nikt nie raczy mi jej dostarczyć. Kontakt z infolinią zerowy, przy próbie połączenia z konsultantem caly czas dźwięk zajętego telefonu. Odradzam każdemu korzystania z ich usług. Żenada
    ZaletyŻadne
    WadyFirma krzak
  • ~Mati / 2021-01-25 19:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nr BY 632 magazyn Solec Kujawski nie doręczył paczki zarówno 22.01.21 i 24.01.21 Kłamiąc że nikogo nie było w domu. Pragnę dodać iż zapłaciłam dodatkową opłatę by paczka przyszła 22.01.21. Konsultant infolini cały dzień próbował się połączyć z kurierem który miał cały dzień wyłączony telefon. KPINA!! konsultanci proponują odbiór z magazynu który znajduje się 100 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania. Nie polecam, strzeżcie się współpracy z DHL. Gwiazdka tylko z tego względu, by móc dodać komentarz.
    ZaletyBrak
    WadyKurier nie doręcza paczki
  • ~Mati / 2021-09-07 06:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie przychodzi na czas zamówiłem w czwartek w piątek została wysłana jest napisane że w następny dzień roboczy przyjdzie i nie przyszło w poniedziałek jest wtorek a status paczki nie zmienił się
    ZaletyNie ma śledzenie paczki też jest bardzo słabe
    WadyWszystko co jest mozliwe
  • ~Mati17 / 2023-09-12 09:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnia 07.09.23r przyjechał kurier po paczkę,i od tego dnia stoi w miejscu wogólę się nie ruszyła pisało że paczka poniżej 31,5 kg zostanie doręczona następnego dnia. Jak dzwonilem na infolinię to mówili zeczywiscie ze stoi w miejscu dokladnie w Warszawie. Nic z tym nie zrobili podali mi maila żeby napisać wiadomość ta firma to jest porażka
  • ~Mati2828 / 2020-04-22 14:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Przewidywaną data dostarczenia byl 21 kwietnia kurier byl 20 nie dostalem zadnej informacji telefonicznej ze bedzie dzien wczesniej i dzien pozniej otrzymalem informacje ze kurier uznal ze odmowilem przesyłki . Brak słów
    WadyWszystko
  • ~MatiQ / 2022-06-24 20:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska której nie warto brać, ludzie zamawiający preordery Z Niemiec dostają wcześniej. A w moim przypadku paczka jest na sortowni od 6:40... To są jakieś kpiny naprawdę dodam że paczka ma do przejechania aż 63km. Dno jako czas... Nie polecam!
    WadyCzas dostawy.
  • ~Matt / 2023-01-24 12:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie odradzam!

    Zamówienie na adres zamieszkania.

    Dzień 1: Otrzymałem powiadomienie mailem, że moja przesyłka oczekuje odebrania w mieście 71km ode mnie! Dzwonię do kuriera. Kurier podaje przyczynę - zepsuł się samochód, paczka dojdzie jutro. OK, rozumiem. Zdarza się.

    Dzień drugi: Jestem w domu i dostaję maila w stylu 'próba doręczenia nie powiodła się'. Paczka oczekuje odebrania 2km w punkcie odbioru. Kpina. Jestem w domu, kompletna cisza i wyczekuję kuriera. Nie ma szansy, że przegapiłem. Dzwonię do kuriera - kurier myślał, że sobie tę paczkę sam odbiorę i że tak 'ustaliliśmy wczoraj'.

    Nie wiem dlaczego płaciłbym więcej za dostawę do domu by samemu gnać przez 2km śniegu do miasta. Czy w DHL płaci się za dostarczanie paczki samemu?

    Zamawiałem przez lata i to w różnych krajach zaieszkania. Takiego absurdu jeszcze nie doświadczyłem. Zapewniam, że nie jestem karyną i niczego źle nie kliknąłem ani nie ustaliłem. Oczekiwałem paczki z zamówioną odzieżą.

    Nie polecam. Unikajcie jak ognia.
    WadyPaczki nie dostarczono
  • ~Matt. / 2021-07-29 18:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Dhl twierdzi że moja paczka znajduje się we wskazanym przeze mnie miejscu odbioru.To nie prawda. Sprzedawczyni w punkcie twierdzi że takiej paczki nie ma i jest to powszechnym zjawiskiem przedterminowe powiadamianie klienta o paczce która jeszcze nie dotarła. Czyli muszę biegać co godzinę do sklepu i dopytywać się czy już jest, przecież to chore.Jak mam więc odebrać paczkę mając kod pin a nie majac możliwości. Panie i Panowie na infolinii niekompetentni i aroganccy. Od dziś tylko paczkomaty.
    ZaletyNie widzę
  • ~Matti / 2022-12-08 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka dostarczona pod inny adres , sam musiałem jej szukać , ktoś zupełnie inny podpisał odbiór paczki a mnie poinformowano , że paczkę otrzymałem . Paczka okazało się ,że jest uszkodzona , teraz czekam już kilka dni mimo monitów codziennych na wykonanie protokołu reklamacji bo bez niego nie mogę reklamować paczki a tak jak napisałem na wstępie kurier dostarczył ją pod zupełnie inny adres i dlatego nie było można jej reklamować -- cud ,że ją znalazłem .
    Zaletybrak zalet negatywne działanie
    Wadyfirma zatrudnia nieogarniętych kurierów przynajmniej w tym przypadku , kurier cały czas twierdzi , że przyjezda na reklamację tylko nikogo nie ma - dodfatkowo kłamczuch
  • ~Matys / 2019-02-18 13:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma kurierska mająca najgorszych kurierów w kraju. Nie odbierają paczek, nie dostarczają towaru - niezależnie w jakim województwie. Przestałem kupować produkty w sklepach, które mają dostawe tym rakowym tworem. NIE POLECAM.
    ZaletyBrak
  • ~Max / 2019-12-23 17:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Najbardziej dziadowska firemka ,Nigdy więcej -wysyłają sms że nikogo niema w domu kiedy ludzie są w domu
  • ~Max / 2021-12-15 20:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia.Kurierowi nie chciało się dostarczyć,nie podając dlaczego. Wysłali na sortowanie gdzie przez 10 dni nikt się nie interesuje. Ja zgłaszałem 3 interwencje internetowo i chyba z 10 telefonicznych bez odzewu. W końcu zacząłem szukać jej po magazynach, znalazłem na drugim miejscu. Paczka była zniszczona i rozkradziona w Polsce. Po zgłoszeniu reklamacji w odpowiedzi uzyskałem odpowiedzi że to nie oni są przewoźnikiem ponieważ paczka szła z Niemiec mam zgłosić to tam. Nigdy więcej!!!
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Max / 2022-04-11 17:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier pomimo podanej godziny odbioru paczki przyjeżdża wcześniej zamyka zlecenie i wszystko zakończone. Ja czekam trzeci dzień w końcu dzwonię ale oni już mówią że koniec nie odbiorą paczki
    ZaletyBrak chyba że zaletą jest to że są inne firmy kurierskie InPost
    WadyMnóstwo
  • ~Max / 2023-09-25 18:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zaznacza, że nie dostarczył, bo nie było mnie w domu, podczas gdy czekałem specjalnie na niego. 5 dni wozi na pace moją przesyłkę i nie raczy jej dostarczyć.
    ZaletyBrak
    WadyNieprofesjonalni, nierzetelni, nieterminowo, kłamliwi
  • ~Max / 2023-09-26 22:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Produkt kupiłem na Aliexpress, paczka przeszła długą drogę: woda, ziemia i Bóg wie co jeszcze! Składy celne, sortownicze itp. Ale w Warszawie towar został odesłany z powrotem! Gratulacje! Bo co? Nikogo nie ma w domu? Czy przy wejściu jest wiele schodów? A może telefon, SMS? Słyszeli o takym czyms?. Czy powinienem zostawić towar w magazynie? Pachkomacie? U sąsiada? Gołębie? ( Jak można rozwijać handel lub biznes z takim kurierem?
    Numer zam-a : 28154584454897872
  • ~Maximus / 2019-07-03 07:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Straszna lipa te DHL już 5 dzień czekam na przesyłkę A paczka ma być z Częstochowy brak mi słów ciągle czekać w domu
    ZaletyBrak
    WadyW dostawie i kontrakcie z kurierem DHL
  • ~Mazak / 2021-01-04 17:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Ten przewoźnik to jakiś żart.. Nieterminowa obsługa, brak możliwości odbioru pavzki, bo "za duża", bo pracują 8-16, bo nie jestem w stanie zmienić miejsca odbioru. Paczka musiała wrócić do nadawcy, żeby ten mógł wysłać ją ponownie. Mam nadzieję nie korzystać już więcej z tych "usług".
    ZaletyUprzejmość obsługi infolinii
    WadyDługi czas oczekiwanoa
    Praca 8-16
    Nieterminowość
    Kolejna próba po kontakcie z dhl po 2 dniach
    Brak osób na infolini
    Nieprezycyjny system monitorowania
  • ~Mądry Klient / 2019-03-12 20:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy DHL Parcel powinni dzwonić na podany numer telefonu gdy nikogo nie ma w domu, a nie odjeżdżać sobie i mieć wszystko w dupie. Zostawili paczkę w punkcie, który jest oddalony od mojego miejsca zamieszkania o 70km. Nie opłaca mi się tam jechać ponieważ kosztu paliwa będą dość duże. Dlaczego nikogo to nie interesuje? Nie polecam firmy DHL Parcel, jedyna którą polecam to DPD.
    ZaletyBrak zalet.
    WadyBrak zainteresowania się klientem.
  • ~MB / 2025-01-03 17:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka znów nie dostarczona to kolejny raz kiedy kurier DHL Oddzial Nowy Sącz nie dostarcza przesyłki mimo tego że cały dzień jestem w domu nawet nie raczy zadzwonić Dziś paczka nie dotarła i co będę czekać pewno aż do wtorku Cos okropnego
Dodaj własną opinię »