strona 280 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- nastepna »
-
~Mateusz / 2019-08-14 11:28Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nie została doręczona 3 dni z rzędu, mimo wcześniejszych wiadomości z firmy DHL o oknach czasowych dostawy. Codzień informacja "przesyłka dotrze między 10-14", po czym dnia trzeciego email że przesyłka jednak nie dotrze wgl. Fakt był o tyle ważny że przesyłka potrzebna była w tym tygodniu a nie dotrze wgl jak się okazuje.
Kurier nie zjawił się pod wskazanym adresem tłumacząc się pomyłką. Szkoda że jeszcze nikt nie wymyśli niczego takiego jak telefon bo być może ktoś tą paczkę by jeszcze odebrał od kuriera gdyby był jakiś kontakt :). DHL umywa ręce, rozlacza się na infolinii po przedstawieniu sprawy. Nigdy ponownie nie zaufam tej firmie i nie polecam! -
-
~Mateusz / 2019-09-06 12:59Ocena: 1.00 / 5
Totalny brak profesjonalizmu firmy. Z klienta robia frajera i tyle. Na stronie napisane, że w dniu dzisiejszym paczka zostanie doreczona i tak juz 2 dni bo przesyłka z magazynu wyjść nie może! okazuje sie chyba zbyt trudnym zadaniem dla takich partaczy. Po interwencji otrzymałem informacje, ze paczke dostarcza ale 9.09 ewentualnie mam sobie sam odebrac dziś lub jutro z magazynu na co zapytalem czy sugeruja mi abym wziął taksowke i fakture za dojazd tam im zostawil. NIE POLECAM NIGDY WIECEJ KONTAKTU Z TYMI LUDZMI. ZaletyBrakWadyTa firma to nieporozumienie! -
~Mateusz / 2019-12-16 16:18Ocena: 1.00 / 5
Dostarczyli mi paczke na jakis cpn dalkeo oddemnie, ciezko sie skontaktowac i jeszcze problem mają i mówią że mi nie dostarczą ponownie ptfu nigdy więcej tego syfu WadyWszystko to wada -
~Mateusz / 2020-03-05 22:02Ocena: 1.00 / 5
Szkoda czasu by opisywać tragiczne działanie firmy DHL. Niedorzeczne jest to, że taka firma jeszcze funkcjonuje i to, że sklepy internetowe decydują się z nich korzystać -
~Mateusz / 2020-04-09 20:47Ocena: 1.00 / 5
to co się dzieje w tej firmie to dramat obsługa na najniższym możliwym poziomie burdel na kółkach Zaletyjak nie zapłaciłeś z góry za usługę to nie będziesz w plecy z hajsemWadywszystko w tej firmie nie licząc nazwy -
~Mateusz / 2020-08-11 12:47Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka moze być. Długi czas oczekiwania na pączek oraz zachowanie kurierów zamiast dostarczyć paczkę pod wskazany adres dzwoni i informuje żeby to łapać na mieście. Jak najbardziej nie polecam lepiej zapłacić więcej za przesyłkę ale mieć pożądaną firmę kurierską ZaletyBrak -
~Mateusz / 2020-10-05 12:25Ocena: 1.00 / 5
Wolna dostawa, nieterminowo. Kurier był ulicę obok mojej, a paczki jak nie było tak nie ma -
~Mateusz / 2021-04-28 12:15Ocena: 1.00 / 5
termin dostawy miałem od 10 do 11 planowany a nagle zmienili na 15-17 -
-
~Mateusz / 2021-08-25 20:01Ocena: 1.00 / 5
Brak maila potwierdzającego wysłania paczki a tu nagle jest ze odmowa przyjeciq -
~Mateusz / 2021-12-02 11:32Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka Istnieje.
Dobrze, że jest inpost!
-
~Mateusz / 2021-12-30 12:07Ocena: 1.00 / 5
Kompletne g... kurier nie dzwoni, w d... dostarczenie paczki. Nikt nie odpisuje na maile. Nikt nie odbiera telefonow - autotomatycznie Cie rozlacza jak dzwonisz. Chyba w ogole nie zatrudniaja pomocy technicznej. Jedynym kontaktem jest dzwonic do pomocy technicznej za granica i probowanie zalatwienia sprawy po angielsku. Bezkonkurencyjnie najgorsza firma kurierska na rynku. Albo nie ma paczki albo przychodzi uszkodzona. ZaletybrakWadywszystko -
~Mateusz / 2022-03-23 06:45Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma przewozowa nawet paczka która miała byc dostarczona do woj . Opolskiego została dostarczona gdzie indziej bonsie ni znają na kodach pocztowych i później odbiorca musi wszystko odkreciac przez pracowników dhl gdzie oni dali dupy tragedia WadyWszystkie -
~Mateusz / 2022-08-17 17:35Ocena: 1.00 / 5
Wszystkie paczki dostarczone za późno i w okropnym stanie -
~Mateusz / 2023-01-05 09:40Ocena: 1.00 / 5
Kurier obsługujący Koszalin rejon wyki. Nie polecam nie pojawił się pod wskazanym adresem zaznaczył w systemie że paczka odebrana. Później zostawia nagle awizo. Nie polecam tak mało solidnej firmy brak profesjonalizmu. Reklamacja złożona. Paczka zniknęła. -
~Mateusz / 2023-01-05 16:09Ocena: 1.00 / 5
Paczka jakimś cudem z Szczecina do Rzeszowa dotarła w mniej niż dzień, po czym od 3 dni tkwi w głogowie małopolskim, i codziennie te same powiadomienia przychodzą... Porażka, DPD czy InPost by mi 3 razy to już przywieźli. WadyBrak kontaktu z klientem -
~Mateusz / 2023-01-10 08:18Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam!!!
Firma DHL miała dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres ale kurier niewiadomo z jakich przyczyn zostawił paczkę w oddalonym ode mnie punkcie o 40km. Dzwoniłem do kuriera brak kontaktu. Interwencja na infolini tez nic nie dała i firma DHL kazała mi na własny koszt odebrac przesyłkę oddalona od mojego adresu o te wspomniane 40km. Brak podejścia do klienta i tak naprawdę zepchanie wszystkiego na mój koszt....ZaletyBrakWadyWszystko -
-
~Mateusz / 2023-10-26 14:36Ocena: 1.00 / 5
Brak jakiejkolwiek współpracy.
Dostarczanie przesyłek nie odbywa się. Kurierzy kłamią, że byli pod adresem.
Brak możliwości kontaktu z kurierem, nie podają godzin przyjazdu. Siedzę cały dzień w domu a kurier nie przyjdzie. Nie wnoszą paczek na piętra.
Dział obsługi strata czasu, brak jakiejkolwiek pomocy, kłamią i kryją się wzajemnie.
Nie marnować czasu na tą firmę -
~Mateusz / 2023-12-01 14:48Ocena: 1.00 / 5
Totalne gówno dwa dni pod rząd pisali ze dzis będzie paczka i dwa razy odwołali a płaciłem za szybszą dostawę. Totalny syf nie polecam ZaletyBrakWadyWszystko -
~Mateusz / 2024-03-01 15:42Ocena: 1.00 / 5
Dramat !!!! od 4 dni paczka widnieje na magazynie, DHL nie jest w stanie jej dostarczyć, pomimo, że deklarują umownie dostawę w ciągu 2 dni. ZaletybrakWadyNiekompetencja, zaprzeczenie idei logistyki i spedycji. -
~Mateusz / 2025-12-19 16:46Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno nawet nie potrafią zadzownić do odbiorcy i zwracają towar do nadawcy bez wiedzy klienta, kpina już nigdy więcej nie wezmę towaru przez tą firmę WadyTotalna porażka, zero kontaktu
strona 280 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- nastepna »
