strona 279 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- nastepna »
-
~MARZENA / 2021-09-22 10:59Ocena: 1.00 / 5
brak informacji, brak infolinii ( robot bez mozliwosci polaczenia z konsultantem), brak mozliwosci anulowania zlecenia ( anuluje sie automatycznie dopiero po 14 dniach) dlugi okres zwrotu pieniedzy - 17 dni -
-
~Marzena / 2022-08-23 20:42Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza usługa, czekam na kuriera od 10 do 18 i nie przyjechał na umówiony dzień . Żadnego telefonu, żadnego przepraszam. Usługi do bani. NIGDY WIĘCEJ !!!!!!! -
~Marzena / 2023-01-25 17:38Ocena: 1.00 / 5
Tragiczna obsługa klienta . Jeszcze nie było przesyłki, żeby nie było z nią problemu!!!
Tragedia - zatrudnieni tam ludzie mają wszystko w 4 literach!!!
MASAKRA -
~Marzena / 2023-04-18 18:08Ocena: 1.00 / 5
Ludzie nie korzystajcie z Firmy DHL. Same problemy.Nigdy nie otrzymałem przesyłek w terminie i brak jest jakichkolwiek reakcji co do reklamacji. klient musi się dopasować do ich tzw zasad, których nie mają. Drogi DHL zajmij się sprzedażą ogórków może coś z tego wyjdzie. ZaletyBRAKWadyjak zawsze obsługa klienta do bani -
~Marzena / 2023-08-26 10:30Ocena: 1.00 / 5
Trzy osoby w domu, kurier miał być po paczki między 9.30 do 13.30. Nie przyjechał. Zadzwoniłam do ich biura. Kurier zapisał, że był, ale nikogo nie zastał. Kłamstwo. To są jakieś żarty! Nie podesłali nikogo po skardze, kto by odebrał paczki, chociaż pani obiecała, że ktoś do godziny przyjedzie. Na każdym adresie odbioru czy doręczenia jest numer telefonu. Kurier powinien zadzwonić, a wy powinniście ich sprawdzać , bo oszukują. Nie przyjeżdzają pod wskazany adres tylko piszą, że byli I nikogo nie zastali. I zwolnić tych nieuczciwych . -
~Marzena / 2023-12-09 15:01Ocena: 1.00 / 5
Potwierdzam, to najgorsza firma kurierska. Przez tydzień nie ma przesyłki, po mojej interwencji dostaję informację, że przesyłka nie może być dostarczona do punktu odbioru. Za pierwszym razem jak zapytałam o powód, to odesłali przesyłkę do nadawcy. Teraz czekam i spodziewam się, że zrobią to samo. Nie ma żadnych powiadomień, nic. Dramat, wybierajcie inne firmy. -
~Marzena / 2024-01-10 23:23Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy dhl. 22 grudnia 2023 roku kurier z tej firmy odebrał ode mnie przesyłkę nowy telewizor, który miał być dostarczony do producenta że względu na zgłoszoną reklamację. Kurier zabrał przesyłkę, następnego dnia dostałam informację że trafiła ona do kolejnego punktu i tu jej droga się kończy. Okazało się że 55 calowy telewizor zaginął i od prawie 3 tygodni szukają go i nikt nie wie gdzie on jest. Żenada, nie jestem w stanie nic więcej zrobić, gdyż dhl tlumaczy się, że ma 30 dni, na znalezienie paczki, po tym czasie mogę dopiero złożyć reklamację, którą będą rozpatrywali kolejne 30 dni. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak taka przesyłka mogła zaginąć, przecież to nie jest pudełko zapałek. Już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy!!!!!!!!!!! ZaletyBrakWadyZgubienie 55 calowego telewizora -
~Marzenka / 2020-08-06 23:52Ocena: 1.00 / 5
Jestem bardzo zawiedziona ta firma kurierska miała zostać dostarczona przesyłka i oczywiście wiadomość ze błędny adres nawet tam dzwoniłam pani potwierdziłam ze następnego dnia dostanę przesyłkę i co dupa odesłali ja do nadawcy a tak mi zależało to miał być prezent urodzinowy ???? ZaletyWszystko nieWadyWszystko na nie -
-
~Masa / 2019-06-14 08:21Ocena: 1.00 / 5
Masakra paczka zamowiona i opalcona w środę rano dotarla do mnie tydzien od wyslania przez nadawce masakra nie poelcam , -
~Masakra / 2022-08-20 23:29Ocena: 1.00 / 5
Rozczarowanie... Jak mam do czynienia z tą firmą zawsze coś jest nie tak. Sama bym ich nie wybrała, to sklep mi ich narzucił. Wczoraj meil, że dzisiaj będzie kurier. Ok, mam urlop to czekam. Ponieważ długo nie orzychodzić zaczęłam się interesować. I odkryłam, że o 1 w nicy info., że paczka uszkodzona zwrócona do nadawcy. Dlaczego nikt z tej "cudownej" firmy mnie nie poinformował? Dlaczego kazali mi czekać na kuriera cały dzień wiedząc, że w ICH transporcie uszkodzili moja paczkę? Dziadostwo i tyle. Żadnego przepraszam, a wiem, że w trakcie podróży paczka była cała, dopiero pod koniec " coś się z niej wylało". Wczasniej dwa razy zdażyło sie, że paczka niedostarczona z sdnotacj, że nikogo nie było, jak ja wiem, że to nieprawda. Nie polecam! ZaletyBrakWadyMają klienta w d...e -
~Masakra / 2023-04-12 13:55Ocena: 1.00 / 5
Jeżeli coś wysyłacie przez nich to liczcie, że średni czas dostawy to 7 Dni + ZaletyBrakWadySame wady -
~masno / 2019-05-21 08:29Ocena: 1.00 / 5
sto razy gorsze niż dpd. dpd dostarczyło mi przesyłkę następnego dnia o 12. Zaletynie maWadywszystko -
~Masno / 2019-12-19 15:38Ocena: 1.00 / 5
Pan Kurier nie podszedł pod mój dom mimo to gdy sprawdziłem status paczki pisałeo że był u mnie 2 razy ZaletyBrakWadyDługoby wymieniać -
~Mat / 2019-07-25 14:28Ocena: 1.00 / 5
Czas realizacji się wydłuża. Kłamią że próbowali dostarczyć przesyłkę. Awizo też nikt nie zostawił. -
~Mat / 2022-11-28 16:43Ocena: 1.00 / 5
Od tygodnia moja paczka krąży po mieście i nie może dojechać pod mój adres. Kurier cały czas od kilku dni wskazuje że nie zastał mnie w domu... porażka... -
~mat / 2023-09-05 10:32Ocena: 1.00 / 5
tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia tragedia -
-
~Mat / 2023-11-27 15:17Ocena: 1.00 / 5
Tragedia będąc w domu kurier nie zostawił paczki tylko zawiózł do punktu oddalonego 10 km zadzwoniłam a kurier był hamski ostatni raz wybrałam tą firmę -
~Mateo / 2023-11-07 10:45Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy na dowuz paczek kurierowi chyba nie chciało się przyjeżdżać i powiedizlei że zły adres masakra prawie dwa tygodnie czekam na paczkę dwa razy wrzuciła do nadawcy aż napisałem żeby odmowil wysyłkę i zamówię przez inpost WadyJak im się nie chce wozić paczek no niech se znajdą inna robotę -
~Mateusz / 2019-01-07 12:06Ocena: 1.00 / 5
Zleciłem odbiór paczki na 31.12.18. Kurier pojawił się 27.12.18 po peczke oswiadczylem, że jej nie mam, ze bedzie gotowa 31.
Kurier nie pojawil sie 31.12 tylko 7.01.19 i to po mojej wczesniej interwencji. Oczywiście podziękowałem za ich uslugi. Wole paczkomaty niz takie dziadowo !ZaletyBrakWadyBrak punktualnosci -
~Mateusz / 2019-01-30 19:43Ocena: 1.00 / 5
Dno, żenada, dramat!!! Najgorsza firma jaka istnieje (ogólnie, nie jako kurierska) Kurier nie przyjechał w ogóle i przekazał że nikogo nie było w domu ale debil nie spodziewał się że jest monitoring 24/h. Następnie przez 2 dni kiedy dostaję informację w jakich godzinach ktoś jest w domu przyjeżdża jak mu pasuje a 3 dnia po całym dniu czekania SMS że jednak dzisiaj się nie uda. Kontakt z biurem obsługi to jakiś żart, żeby się czegoś dowiedzieć trzeba "wymyślać" że znowu się nadaje paczkę po drodze podając wymiary itp. i tak przechodząc przez kilka etapów automatycznej sekretarki w końcu łączymy się z człowiekiem który pewnie i tak nam nie pomoże I hit na koniec...kurierzy tej żenującej firmy nie dzwonią do klienta
strona 279 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- nastepna »
