Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Martyna / 2021-02-16 09:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Obsługa i traktowanie klienta na najniższym poziomie, po skontaktowaniu się z firmą z zapytaniem gdzie znajduje się paczka dostałam informację ze nie podałam pełnego adresu, a nadawca nie przekazal danych kontaktowych, poproszono mnie o uzupełnienie danych, a paczka przyjdzie jeszcze tego samego dnia. Uzupełniłam dane czekałam na wiadomość, która miała przyjść, o otrzymaniu danych, nic takiego nie dostałam. Po skontaktowaniu się ponownie otrzymałam informację ze tego dnia nie będzie możliwości doręczenia paczki i mogę odebrać ja sama z punktu, poprosiłam adres, okazal sie byc błędny... Zadzwoniłam raz jeszcze i powiedzialam o zaistniałej sytuacji, konsultant mial wysłać mi poprawy adres, oczywiście tego maila tez nie otrzymałam. Znalazlam punkt dhl na własną rękę w internecie, pojechalam i otrzymalam paczkę, a co najsmiesznejsze byl na niej pełen adres, co niby bylo największym problem!
    ZaletyBrak
    WadyUtrudniony kontakt
    Wprowadzanie klienta w błąd
  • ~Martyna / 2021-04-27 09:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzoooo nie polecam! Dostałam email, że paczka będzie następnego dnia. Rano kolejna informacje, że kurier będzie między 10 a 12. A chwilę po 8 informacje, że paczka jest awizowana mimo, że nikogo pod domem nie było. Kontaktując się na infolinię pan Sebastian stwierdził, że to jest prawidłowe działanie, bo jest coś takiego jak informacja dnia, że jeżeli kurier ma "za dużo" paczek to nie musi jechać do domu tylko je od razu może awizowac. Pytając gdzie jest oficjalna informacja na ten temat, bo jak zamawiam kuriera z dostawą do domu i czekam to chce aby ta paczka była dostarczona pod wskazany adres. A nie do punktu, który znajduje się kilka kilometrów od mojego domu. Dodatkowo Pan Sebastian stwierdził, że kurier nie musi zostawiać paczki w najbliższej żabce tylko w punkcie gdzie będzie miejsce na tą paczkę. Jak zapytałam gdzie jest oficjalna informacja na ten temat to stwierdził, że gdzieś w regulaminie, ale nie wie gdzie. A meile są wysyłane automatycznie i nie ma wprowadzonej informacji, że akurat tego dnia paczka nie może zostać dostarczona.
    Wady-Brak dostawy pod wskazany adres,
    -Niekompetencja pracownikow,
    -automatyczne awizowanie
  • ~Martyna / 2021-06-16 11:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy , przesyłka dostarczana jest od 2 dni i wraca na magazyn w Legnicy. Dzis miala byc dostarczona przesyłka miedzy 11.45 a 13.45 dzwoniąc do kuriera powiedział że będzie o godzinie 16 , po zapytaniu dlaczego tak późno jak miala byc w innych godzinach kurier stwierdził że kim jestem ze ma mi się tłumaczyć po czym się rozłączył. Nie polecam !!! Bezczelność i nic więcej
  • ~Martyna / 2021-09-07 17:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia !!!!
    Najgorsza firma kurierska !!!!
    Nie mam słów czeka człowiek cały dzień w domu na paczkę a kurier 2 dzień z rzędu wbija nie udana próbę do doręczenia paczki !!!
    ZaletyŻadnych
    WadyPorażka
  • ~Martyna / 2023-06-13 09:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeden wielki bałagan, obsługa klienta sobie, kurierzy sobie. Zmiana adresu doręczenia przesyłki nie poskukutkowala, zmiana dnia tez nie. Porażka totalna.
    ZaletyBrak
    WadyZa mało miejsca na ich wypisanie
  • ~Martyna / 2023-08-22 14:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska. Kurier nie odbiera telefonów, podjeżdża pod bramę i odjeżdża, brak kontaktu. Na paczkę trzeba czekać dwa tygodnie, bo kurier zaznacza, że nie zastal mnie w domu (co jest kompletna nieprawda) , stać najlepiej na ulicy cały dzień, żeby kurier nie odjechał. Katastrofa !
    ZaletyBrak
    WadyKurierzy
  • ~Martyna / 2025-06-05 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeszcze się NIGDY nie zdarzyło żeby dhl dostarczył mi paczkę, siedzi człowiek cały dzień w domu, czeka, nawet z psem nie wyjdzie. Najgorsza opcja kurierska na rynku. Jeśli jest jakakolwiek inna opcja na.dostawę, dhl trzeba unikać za wszelki koszt.
    ZaletyBrak
  • ~Martyna / 2026-01-21 11:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny kurier napisał że nie było nikogo w domu nie będąc nawet pod drzwiami. Kpina kurierzy tej firmy którym się robić nie chce ale kasę by zarobić chcieli. Katastrofa. Z żadna firma kurierska nie ma problemu jest kontakt odbiorca kurier można się dogadać i wszystko a tutaj zero kontaktu brak odpowiedzi odbierania telefonu zero. Żenada katastrofa FIRMA DHL powinna zakończyć swoją dzialanosc.
    ZaletyBrak jakichkolwiek zalet
    WadyNiekompetencja i zero szacunku dla klienta
  • ~Martynaa / 2022-03-18 11:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś porażka. Czekam 10 dzień na odbiór paczki a kurier leci sobie w kulki i zaznacza że byl po odbiór a nikogo nie było ( mój chłopak razem z pracownikami byli na podwórku) w czasie gdy on niby podjechał po odbiór paczki.
    ZaletyBrak
    WadyCzas realizacji odbioru paczki, kurier.
  • ~marx / 2020-01-11 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka nadana do adresata w Polsce, dziwnym trafem znalazła się za granicą najpierw w Rüdersdorf teraz jest w Lipsku. DHL twierdzi że nic nie może zrobić bo nie mają kontaktu. Dobrze że miałem drugą identyczną sztukę sprzętu którą mogłem wysłać adresatowi. Ta pierwsza jeszcze nie wróciła, mam nadzieję że nie zagnie bo wysokie pobranie. Syf się robi coraz większy w tej firmie. Miesiąc temu paczki w Polsce tydzień czasu.
  • ~Maryna / 2022-10-19 09:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Никогда курьер не звонит что пришла посылка ,я только получаю сообщение о том ,что курьер не застал дома.И такое каждый раз.При этом я нахожусь дома и жду посылку.Дозвониться к курьеру невозможно ,у него выключен телефон ,перенаправить посылку тоже невозможно,выдает всегда ошибку.Как такой сервис может дальше продолжать работу?Это трагедия
    ZaletyНету
    WadyНе доставляют посылку
  • ~Marysia / 2020-12-10 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Błąd w adresie i zwrot do nadawcy - szkoda, ze adres był poprawny, tak samo jak nr telefonu oraz E-mail, na który chciałabym otrzymać o tym jakakolwiek informacje, a nie dowiedzieć się po fakcie z linku do śledzenia przesyłki. Kolejny raz DRAMAT
    WadyDHL
  • ~Marzena / 2019-08-26 15:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat! List w Warszawie z ochoty na Bielany dostarczany od czwartku do wtorku
  • ~Marzena / 2019-08-26 18:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Wybrałbym 0 kurier robi z paczką co chce w statusie próba doręczenia gdzie taka próba nie miała miejsca. Radzę omijać dhl jeśli tylko się da
    WadySame!!!
  • ~Marzena / 2020-08-19 23:28
    Ocena: 1.00 / 5
    To są jaja kuriera nie ma zero informacji o przesyłce i nagle informacja że kurier nikogo nie zastał w domu, choc się czeka cały dzień
    WadyNie odpowiedzialni pracownicy
  • ~Marzena / 2020-10-17 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska ,osuzkauja że nie było nikogo w domu albo nie sa przygotowani do pracy
    ZaletyŻadnych
    WadyNie korzystać
  • ~MARZENA / 2021-01-13 16:12
    Ocena: 1.00 / 5
    DWUKROTNIE BYLI BARDZO NIEUPRZEJMI KURIERZY JEDEN Z NICH TO NAWET NIE WYSIADŁ Z SAMOCHODU I NAPISAŁ ŻE NIKOGO NIE ZASTAŁ A JA TO WSZYSTKO OBSERWOWAŁAM Z OKNA DRUGI ZADZWONIŁ KIEDY NIE ZDĄŻYŁAM ODEBRAĆ I PRÓBOWAŁAM ODDZWONIĆ CZTEROKROTNIE NIE ODEBRAŁ TELEFONU ZA PIĄTYM RAZEM ODEBRAŁ I BYŁ NIEUPRZEJMY WRECZ CHAMSKI A PRZECIEŻ TO JEGO PRACA .DZIWIĘ SIĘ ŻE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE.JA JEJ BARDZO NIE POLECAM
    ZaletyŻADNYCH
    WadyWSZYSTKIE
  • ~Marzena / 2021-01-26 13:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma okropna. Miałam dokonać zwrotu towaru. Kurier zadzwonił w godzinach pracy i oświadczył, że jest w mojej okolicy tylko ok godzinie 14.00. Zachęcił do innej formy zwrotu. Ale.... przekazał informacje koledze, który bez poinformowania mnie przyjechał do miejsca pracy !!!!! odebrać przesyłkę. Nie wiedząc, że kurier przyjedzie, nie miałam towaru!!!! Ostatecznie skorzystałam z innej opcji zwrotów. NIE POLECAM.
  • ~Marzena / 2021-03-22 15:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie odradzam korzystania z usług tej firmy ponieważ przesyłkę oddaloną 60 km wiozą tydzień a po dodzwonieniu się mówią że paczka nie zmieściła się kurierowi do samochodu i tak sobie leżała na sortowni.A zamówiłam pobraniowa ponieważ był w niej prezent i zależało mi na szybkiej dostawie. Paczka dotarła za tydzień a ja prezent musiałam kupić inny.
    ZaletyNie ma żadnych.
    WadyNikt nie sprawdza dokładnie adresu dostawy ponieważ moja paczka pojechała 250 km w odwrotnym kierunku .
  • ~Marzena / 2021-08-20 12:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma. Z żadnym innym kurierem nigdy nie miałam żadnych kurierów. Z tą firmą zawsze
Dodaj własną opinię »