Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DHL opinie

Ocena na podstawie 7991 opinii

1.29 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.19
  • Cena
    1.33
  • Oferta
    1.33
  • Czas dostawy
    1.38
  • Cena/Jakość
    1.30

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Marta / 2022-12-21 09:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma porażka. Kurier 2x zaznaczył, że nie zastał nikogo w domu, kiedy cały czas czekaliśmy na przesyłkę. Nie raczyl nawet z nią podjechać, od razu zaznaczył, że nikogo nie ma. Nie odbiera telefonu, smsów, na infolinii nien potrafią pomóc.interweniował nawet sklep, ale zostali odesłani z niczym. Paczka wraca do nadawcy. Z DPD nigdy nie ma problemów. Nie polecam korzystać z usług tej firmy.
    ZaletyŻadnych
    WadyFirma nie robi tego co ma robić, czyli nie dostarcza przesyłek. Kontakt zerowy.
  • ~Marta / 2022-12-21 19:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Stanowczo odradzam usługi firmy DHL. Próba reklamacji zniszczonego przez nich towaru zakończyła się odmową, a ich argumentacja co odmowy jest żałosna. Odradzam komukolwiek korzystania z usług tej firmy.nawet podczas próby złożenia reklamacji pracownicy nie udzielają kompleksowo informacji,aby wszystko wydłużyć i zniechęcić, a korespondencję kierowano na błędny adres mailowy.To wszystko składa
    Się na lekceważacy stosunek do klienta, jak widac po opiniach innych klientow nie jestem jedyna.
    ZaletyBrak
    WadyNiewłaściwe obchodzenie z przesyłką, zniszczenie jej, przy reklamacji niewłaściwe informowanie co do sposobu reklamacji, niedbałość o dane dotyczące klienta poprzez wysyłanie na błędny adres mailowy
  • ~Marta / 2023-02-14 15:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie została odebrana.
    Kurier nie dzwoni przed odbiorem.
    Kurier widmo, był ale go nie było.

    Rozwiązanie reklamacji, proszę wykupić kolejne zlecenie przesyłki.

    ZaletyBrak
    WadyJeżeli masz chęć zapłacić za usługę, która nie zostanie wykonana kupuj w ciemno.
  • ~Marta / 2023-02-20 17:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Notorycznie kurier nie zjawia się w wyznaczonych przez firmę godzinach oczywiście nikt nie jest łaskaw zadzwonić ani odebrać telefonu.Jak skrobię zakupy internetowe i widzę tą firmę jako dostawca przesyłki to rezygnuje serio.
  • ~Marta / 2023-06-12 17:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z obsługujących tę gałąź rynku. Kolejny raz kurier nawet nie podjął próby skontaktowania się z odbiorcą, raz nie zastal i od razu zwrócił do nadawcy. Czekam zatem ponownie- bez efektu- szukaj wiatru w polu. Kurierzy aroganccy, ale wiedzą że mogą, ponieważ wszelkie próby kontaktu z DHL pozostają bez efektu. Brak słów na taką arogancję. Szczerze odradzam, nie warto płacić za arogancję i w efekcie brak wykonanej usługi.
    ZaletyBrak
    WadyLista zbyt długa.
  • ~marta / 2023-07-26 19:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurier nie przyjechał pod wskazany adres, nie kontaktował się.
    Nie mogłam sprawdzić gdzie jest paczka.
    SMS z lokalizacją paczki otrzymałam po odebraniu jej. Żarty.
  • ~Marta / 2023-09-01 10:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówilam towar z tygodniowym wyprzedzeniem. Drugiego dnia nadany. Informacja o paczce w doreczeniu przez firmę DHL. Przez tydzień żadnych wiadomości. Kontakt z firmą DHL po tygodniu oczekiwania, żeby usłyszeć, że nie udało się ustalić gdzie jest nadana do mnie paczka. Zamówienie zostało zagubione! Nie wiedzą gdzie, będą ustalać i mają na to miesiąc czasu. A przy złożeniu zamówienia podkreślałam dla nadawcy i firmy kurierskiej, że jest pilne. Firma DHL powinna zniknąć z rynku!
    WadyDHL zgubiło zamówienie i na czas rozwiązania problemu dają sobie miesiąc czasu, pomimo, iż w adnotacji do zamówienia było napisane pilne! Niefrasobliwość, beztroska, brak kompetencji i ignorancja!
  • ~Marta / 2023-11-30 12:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier odebrał paczkę trzy dni po wyznaczonym terminie.
  • ~Marta / 2024-01-15 19:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma i kurierzy w niej pracujący to jakaś porażka. Jak można od 03.01.2024 nie odebrać od klienta paczki, mimo kilkukrotnych zapewnień od kuriera, że podjedzie. Po kontakcie telefonicznym z Państwem i złożeniu reklamacji otrzymałam 3 maile w tym ostatni o treści "Dzień dobry, Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Twoje zgłoszenie nr 0021125... dotycząca przesyłki 27285039... zostało zakończone." Gdzie nadal nikt nie odebrał ode mnie przesyłki. Nigdy wiecej nie skorzystam z Państwa usług i nikomu nie polece tak fatalnej firmy, w której pracują niekompetentni kurierzy, a sposób załatwienia reklamacji to drwina.
    ZaletyBrak
    WadyW wiadomosci
  • ~Marta / 2024-03-15 18:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety moja przesyłka nie dotarła. Kurier owszem podjechał pod dom ale nawet z samochodu nie wysiadł po czym dostaje maila, że nie zastał nikogo w domu. Niestety miał Pan pecha bo widziałam Pana z okna. Był na tyle bezczelny, że po odebraniu setnego telefonu stwierdził, że jestem za cienka w uszach żeby mu mówić co ma robić gdy poprosiłam żeby wrócił do mnie z paczką. Stwierdzil, że jest dwie ulice dalej i mogę sobie sama do niego po nią podejść..
  • ~Marta / 2024-06-26 22:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na paczkę ponad 2 tygodnie już. 11 czerwca miała przyjść paczka, jednak została oznaczona jako opóźniona, więc czekałam. Tydzień później zadzwoniłam na infolinię i nadali mojej paczce tytuł "interwencyjnej", a na maila dostałam wiadomość, że wyjaśniają sprawę i skontaktują się ze mną najszybciej jak się da. Nie skontaktowali. Po następnym tygodniu napisałam maila, jednak nie otrzymałam odpowiedzi. Dzisiaj rano otrzymałam smsa, że paczka zostanie dostarczona w dniu dzisiejszym, więc specjalnie zostałam w domu i wyczekiwałam kuriera cały dzień. Jak można się było spodziewać, nie przyjechał, a w statusie śledzenia napisali, że kurierowi nie udało się dostarczyć przesyłki, ponieważ nie zastał nikogo w domu. Dodatkowo załączyli informację, że przesyłka zostanie dostarczona jutro do jakiegoś punktu odbioru, skąd sama mam ją odebrać. Dzwoniłam na infolinię, gdzie czekałam 1,5h na połączenie. Oczywiście się nie dodzwoniłam.
  • ~Marta0709 / 2023-03-14 16:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy! Byłam cały dzień w domu i czekałam na przesyłkę. Dostałam rano smsa że paczka zostanie dzisiaj doręczona, niestety kurier jej nie doręczył bo niby nie było nikogo w domu.
  • ~Martaaa / 2023-07-07 09:34
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakiś żart żeby paczka leżała na schodach i psy mi ja rozszarpały bo pan kurier nawet nie zadzwonił że paczka dostarczona. Niech was szlak weźmie, bo to nie pierwszy raz taka sytuacja. Ludzie do wymiany !!!! Oddawajcie kasę za paczkę teraz..
  • ~Marti / 2021-12-02 12:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak kontaktu z kurierem, paczka miała być doręczona między 10:30, a 12:30- kuriera brak. Tak złej firmy kurierskiej jeszcze nie widziałam. Nigdy więcej nie skorzystam i odradzam.
    WadyBrak zalet
  • ~Martik / 2023-08-18 10:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy DHL. Nigdy już nie zamówię niczego co będzie dostarczane przez tą firmę kurierską. Zero kontaktu z kurierem zarówno z mojej strony, jak i przez infolinię w związku z czym nie ma możliwości przekazania szczegółów doręczenia. Trzeci dzień próbuję załatwić sprawę doręczenia przesyłki z marnym skutkiem. Zdecydowanie nie polecam.
    ZaletyBrak.
    WadyWszystko związane z obsługą doręczenia przesyłki i kontaktem z kurierem.
  • ~Martin / 2021-12-16 08:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Zgadzam sie, że gorszej firmy kurierskiej nie ma. Kurier nie dostarcza przesyłek wypisując przy tym w opcji śledzenia przesyłki bzdury o rzekomej zmianie dyspozycji miejsca doręczenia, odmowie przyjęcia paczki etc. Intelektualnie słabe - po co zamawiać i płacić za paczkę skoro nie chce się jej przyjąć. Mam nadzieje, że coraz mniej dostawców będzie narzucało dostawę przez tą "firmę".
    Zaletystaram się, staram, znaleźć nie mogę
    Wadywyłącznie, począwszy od tej, że firma kurierska nie potrafi dostarczać przesyłek.
  • ~martinex111 / 2023-01-09 22:13
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE POLECAM PRZESTRZEGAM PRZED DHL ,INPOST LUB DPD TO JEST KONKRET. DHL TO PACZKI DOCHODZĄ PO TYGODNIU ALBO PISZĄ ŻE ZŁY ADRES I PACZKA WRACA , TA FIRMA TO KOSZMAR.
    ZaletyBRAK
    WadyKURIER NIE ODBIERA PACZEK Z SORTOWNI ,TYLKO PISZE ŻE ZŁY ADRES ALBO MÓWI ŻE NIKOGO NIE W DOMU
  • ~martini / 2019-10-18 09:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem bardzo zawiedziona usługami DHL express. Ważna przesyłka z Polski do Tunezji nie dotarła na czas przez co przepadła możliwość uzyskania wizy przez mojego chłopaka na czas. Dodam, że przesyłka kosztowała 230 zł i przy zamawianiu kuriera zapewniano mnie, że dokumenty dotrą szybko.
    ZaletyPrzy odbiorze przesyłki od nadawcy kurier pojawił się dość szybko
    WadyMała ilość informacji na temat jak w praktyce będzie wyglądać dostawa do danego Państwa
    Czas przesyłki dłuższy niż zakładany o 2 dni!
  • ~Martusia / 2020-06-08 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia , w szczególności jeżeli chodzi o Pana który rozwozi paczki na moim terenie. Zawsze ale to zawsze dostaje sms z wiadomością , ze rzekomo po nie udanej próbie doręczenia ( niby nie ma mnie w domu, co nie jest prawdą ) paczka zostaje przekazana do punktu odbioru. Nic nie poradzę , że mieszkam na 4 piętrze... A najwidoczniej Panu nie chce się ruszyć czterech liter na górę i woli wysłać powiadomienie o nieudanej próbie doręczenia. Trzeba było nie wybierać takiej oto pracy skoro ma się gdzieś klientów, bo gdybym chciała paczkę odeberać osobiście z punktu wybrałabym właśnie tę opcję . NIE POLECAM NIKOMU !
    Zaletybrak
    Wadyoszustwo
    brak profesjonalnego podejścia do klienta
  • ~Martyna / 2018-10-29 12:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Musiałam czekać na paczkę tydzień dłużej niż napisano w e-mailu. Ponadto, dzwoniąc na infolinię prosiłam by zmieniono adres doręczenia, nie zmieniono go. Błędne informacje o tym gdzie paczka się znajduje.
Dodaj własną opinię »