Firma bardzo nie profesjonalna obsługa kurierzy nie do zaakceptowania niekompetentni nie znający się na swojej pracy nie umiejący nic wytłumaczyć lub pod powiedzieć jedynie zdawkowe odpowiedzi.kurier który próbował mi wmówić moja nie obecność w domu bardzo nie odpowiedzialnie zachowuje się arogancki i pyskaty.ostatecznie zrezygnowałem z usług DHL anulujący przesyłkę zero kontaktu zero profesjiZaletyŻadnych zalet nie zauwazyłem brak kontaktu nie miły kurier brak pomocy przy reklamacji , porażka
WadySame wady bez zalet omijam tą firmę szerokim łukiem szczęście że są inni na tym rynku