Nie zasługują na ani jedną gwiazdkę. Pierwszy raz firma kurierska nie zrealizowała mojego zlecenia totalnie bez powodu. Zamówiłam kuriera (zlecenie było opłacone z góry), miał odebrać paczkę dnia następnego. Kuriera nie było (cały dzień byłam w domu). Po mojej interwencji (dzwoniłam 3 razy na infolinię) okazało się że firma anulowała moje zlecenie, ponieważ kurier rzekomo nikogo nie zastał w domu. Oczywiście tłumaczą się że „nie mają obowiązku dzwonić że są po paczkę”. Kurier był i tyle. Radź sobie kliencie sam. Najlepiej to sam sobie dostarcz paczkę- po ich zachowaniu tak tylko można takie podejście do klienta interpretować. Po tym jak napisałam, że oczekuję, aby kurier jak najszybciej odebrał paczkę, zostałam poinformowana, że nie ma takiej możliwości i muszę złożyć ponowne zamówienie. Ciekawe ile będę czekać na zwrot pieniędzy. Omijajcie szerokim łukiem, zazwyczaj korzystam z dpd i żałuję że tym razem musiałam zamówić dhl. Oczywiście ponowne zamówienie złożyłam w innej firmie.
ZaletyBrak
WadyBrak realizacji zamówień. Anulowanie zleceń. Nieinformowanie informowania klienta o anulacji. Brak indywidualnego podejścia.
~Marta / 2020-12-18 18:01
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam - paczka dwa razu awizowana. Obsługa nie słuzy pomocą. Jak najdalej
~Marta / 2021-01-31 20:50
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam nikomu. Zostałam oszukana, wprowadzona w błąd. Chciałam pomoc kurierowi,a on to wykorzystał i zostawił uszkodzona paczkę. Straciłam prawie 300 zł. W dodatku DHL24 nic nie pomogło, bo oczywiście oni wszystko zrobili ok. Porażka. !!!
~Marta / 2021-02-17 23:16
Ocena: 1.00 / 5
Kurier złośliwie nie doręcza paczek, Sam sobie zostawia napiwek, bez porozumienia. Nie przyjeżdża w wyznaczonym czasie.
ZaletyJeżeli chodzi o DHL to nie ma zalet
WadyBrak kontaktu z kimś kompetentnym w celu złożenia skargi.
~Marta / 2021-06-01 10:53
Ocena: 1.00 / 5
Mimo przekierowania paczki na inni adres i potwierdzenia tego przekierowania przez DHL kurier przyjechał pod inny adres (w sumie to nawet nie wiem czy tam przyjechał, bo nie było żadnej próby kontaktu) i awizował paczkę w DHL Parcel przy tym nieaktualnym adresie dostawy. Do tej pory brak kontaktu ze strony DHL w celu wyjaśnienia sytuacji.Co ciekawe podczas przekierowania został zmieniony również numer telefonu i ten numer jakoś udało Wam się zmienić w systemie, bo wysłaliście na niego powiadomienie o przekierowaniu, a następnie o zostawieniu paczki w punkcie. Oferują usługę, której i tak nie realizują. Nie polecam.
Zaletybrak
Wadybrak realizacji usług, które oferują
~Marta / 2021-06-06 09:39
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Zerowy kontakt
Z kurierem. Paczka została odesłana na magazyn. Nie dostałam SMS ani maila
Z telefonem do kuriera, na infolinii tez dramat nie da się dowiedzieć nic poza sekretarka która mówi ze paczka jest w magazynie. Kurier przyjeżdża niewiadomo o której godzinie bez uprzedzenia. W innych firmach kurierskich dostaje SMS, powiadomienie, maila i telefon kontaktowy do kuriera. Kurierzy z innych firm sami nawet dzwonią . Tu jedyna odpowiedz to „kurier
nie ma obowiązku dzwonić” To mam brać 3 dni wolnego w pracy i czekać bo może kurier przyjdzie teraz a może później? NIE POLECAM DHL
~Marta / 2021-06-27 12:13
Ocena: 1.00 / 5
Kurier miał przyjechać po odbiór paczki i wysłać do Zelando 21czerwca niby był ale nikogo nie było w domu dziwne. 22czerwca paczkę odebrał ale nie wiem jakim cudem. Zadzwoniłam do siedziby pani dzwoniła do kuriera ale oczywiście burak nie odbierał. Dostałam mejla ze 23czerwca będzie kurier. Oczywiście nie było buraka firma DHL to pracują tam same młoty i nic wiencej.
ZaletyŻadnych zalet nie ma
WadyKurierzy lecą w kulki i nie odbierają przesyłek maskarka
~Marta / 2021-09-09 16:11
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nawet nie próbował dostarczyć paczki pod wskazany adres, mało tego wywiózł ją na drugi koniec miasta do żabki gdzie ja mam żabkę pod domem!!!!! Żenada i porażka
~Marta / 2021-09-14 15:39
Ocena: 1.00 / 5
Paczka zaginęła po tym jak kurier bądź ktoś odpowiedzialny za sortowanie pomylił miejscowość doręczenia przesyłki. Upewniłam się u nadawcy, że przesyłka została prawidłowo zaadresowana i została prawidłowo zaadresowana. Po próbie doręczenia do niewłaściwej miejscowości nie mogę namierzyć, gdzie się znajduje, w punktach nikt nie potrafi mi pomóc a w centrali nie można dodzwonić się do żywego człowieka, który indywidualnie podejdzie do rozwiązania problemu.Chcialabym tylko dowiedzieć się, gdzie jest w tej chwili ta przesyłka.
~Marta / 2021-09-30 19:44
Ocena: 1.00 / 5
Jeszcze nigdy nie dostałam paczki w terminie. Codziennie nowy e-mail, że paczka będzie jutro.. ostatni raz coś zamówiłam za pośrednictwem tej firmy. Jak nie mają ludzi do pracy to niech się nie podejmują zleceń. Każda inna firma bardziej konkretna niz oni. Nie polecam!!!
~Marta / 2021-10-27 23:06
Ocena: 1.00 / 5
Jeden wielki KOSZMAR. Wpisujecie w mailu, że kurier będzie między godziną 15:30 a 17:00, a kurier dzwoni już o godzinie 14:00, gdzie fakt faktem ludzie pracują. Skoro jest napisane od jakiej godziny będzie, to dlaczego kurier przyjeżdża sobie kiedy chce? Kiedy na następny dzień chciałam zadzwonić do kuriera, aby się z nim dogadać, uwaga: NIE MA TAKIEGO NUMERU. Zlepek 9 cyfr jako NUMER DO KURIERA okazał się fałszywy. Skoro tak robicie z ludźmi, że nawet kłamiecie co do numeru telefonu, ważnej informacji w sprawie paczki na którą czekam to ja podziękuje. Bardzo nie lubię ten firmy i zdania nie zmieniam. UNIKAJCIE JAK TYLKO MOŻECIE WYBIERZCIE CO INNEGO. Mogłabym dopłacić 5 zł wiedząc, że paczka przyjdzie do mnie, niż użerać się z tą firmą przewozową.
WadyWSZYSTKO.
~Marta / 2021-12-23 10:13
Ocena: 1.00 / 5
Masakra najgorsza firma nic nie można się dowiedzieć wysyłałam paczkę do Anglii 9 grudnia do dziś nie dotarła a konsultant mailiwo przekazał info żebym paczki szukała w lokalnej firmie. Dno calokowiete. Nie polecam
WadyZa dużo żeby wszystkie wymienić
~Marta / 2021-12-27 11:14
Ocena: 1.00 / 5
Moja paczka jest niesamowicie opóźniona i Państwo zdają się nie mieć problemu z Państwa niesprawnym działaniem tak jak również zupełnie tragiczną obsługą klienta. Pan, który obsługiwał moją przesysłkę jako pierwszy był jedyną faktycznie odpowiednią osobą na stanowisku, która była kompetentna i uprzejma. Kolejna z Pań, oklamała mnie mówiąc, że przesyłka dojdzie 24.12, co było nieprawdą. Kolejna z Pań, śmiała mi sie do słuchawki zanim przełązyła mnie do Pani kierownik, która z kolei sugerowała mi, że trzeba było dzwonić wcześniej. Zero umiejętności miękkich i okropna jakość rozmowy z klientem. Niemniej, 27.12, kiedy paczka w końcu (po świętach :)), oznajmia mi kolejna Pani, że paczki nie będzie. Nie mam siły..
ZaletyNie ma
WadyBrak kontaktu z kurierem
Niekompetentna obsługa
~Marta / 2021-12-30 16:35
Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka nic nie można ustalić z konsultantem paczka id 9 grudnia nie dostarczona. Nie potrafią nawet odpisać na maila przestrzegam przed tą firmą
ZaletyŻadnych
WadyZa dużo żeby wymienić
~Marta / 2022-01-12 16:39
Ocena: 1.00 / 5
Porażka paczka wysłana do Anglii 9 grudnia do dziś nie dotarła. Infolinia tragedia nic nie można się dowiedzieć. Nawet na maile nie odpowiadają.
ZaletyZadnych
WadyWszystkie możliwe
~Marta / 2022-01-17 11:12
Ocena: 1.00 / 5
Przesylki zagraniczne wysylane do Gdanska po prostu leza w magazynie I nikt nie probuje ich dostarczac. Po drodze z Niemiec "gina dane" odbiorcow (no numer telefonu) tak ze DHL udaje ze nie mozna sie z nimi skontaktowac. DHL nie powiadamia odbiorcy o probie dostarczenie przesylk poprzez zostawienie kartki w skrzynce pocztowej bo im sie nie chce.
~Marta / 2022-01-20 15:37
Ocena: 1.00 / 5
To jak działa dhl wola o pomstę do nieba. Paczka nie dostarczona od początku grudnia. Nikt nie chce tego wyjaśnij nie odpowiadają na maile na infolinię szkoda dzwonić. Paczki nie ma i nikt nie poczuwa się do odpowiedzialność.
ZaletyZadnych
WadyWszystkie możliwe
~Marta / 2022-02-22 17:09
Ocena: 1.00 / 5
Kurierowi nie chciało się wnieść paczki więc nawet nie zadzwonił do drzwi i zostawił ją w punkcie odbioru! Żenada. A reklamacja? Piękne przeprosiny które nic nie wniosły
ZaletyBrak!
WadyBrak dostawy
Brak kompetentnych pracowników
~Marta / 2022-05-24 07:02
Ocena: 1.00 / 5
Od tygodnia czekam na przesyłkę, brak kontaktu z kurierem. Zgłosiłam że odbiorę osobiście i czekam kolejne 3 dni. Dramat.
~Marta / 2022-10-18 11:38
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, kurier twierdzi że paczkę zostawił pod drzwiami, paczka zniknęła, reklamacja zgłoszona - Pani nawet nie była w stanie udzielić informacji od kogo była paczka, co w niej było, kontaktu zwrotnego brak, informacji co dalej uzyskać się nie da, totalny brak reakcji i jakiegokolwiek działania ze strony DHL
Zaletybrak
Wadybrak oddzielnego numeru do reklamacji, ludzie nie potrafiący niczego załatwić, fatalny dobór kurierów