strona 270 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- nastepna »
-
~Dapi / 2021-01-12 15:33Ocena: 1.00 / 5
Wcale nie dostarczają przesyłek tylko zawożą do punktu odbioru. Porażka. -
-
~olga / 2021-01-12 15:23Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam nie polecam nie polecam nie polecam!!!!!!!!!!!! ZaletyNie maWadyWszystko -
~bronek / 2021-01-12 15:18Ocena: 1.00 / 5
najgorszy kurier , czas dostawy podaja do 11, jeszcze sie nie zdazylo zeby przyjechal wczesniej niz o 17 . Infolinia dziala tak ze nie da sie z nikim porozmawiac , po podaniu robotowi numeru paczki jest opcja zadzwon do kuriera ale po jej wybraniu jest informacja ze taki numer nie istnieje i infolinia sie rozlacza, codziennie inny kurier przywozi paczki ( tak szybko sie zwalniają z tej firmy) wiec nie ma szans z kims sie dogadac na dostawh o ludzkich godzinach ZaletybrakWadyjedna wielka pomyłka -
~Kasjslai / 2021-01-12 14:31Ocena: 1.33 / 5
Nie widziałam gorszej firmy kurierskiej a może w ogóle żadnej tak okropnej firmy. Kurier dostał przesyłkę która po dwóch minutach oddał na magazyn mijają kolejne dni i przesyłka z RTV sobie leży I brak kontaktu do kogoś kto miałby informacje co się tam dzieje -
~Lulla / 2021-01-12 12:38Ocena: 2.33 / 5
Zamówiłam sprzęt elektroniczny za 800 zł zapłacone z góry przyszedł mail ze paczka będzie dostarczona jutro - bez podania godzinny. Kurier podjechał zadzwonił zepsutym domofonem i odjechał ZERO TELEFONU ZERO KONTAKTU NA TELEFON po pół godziny dostaję sms ze paczka do obioru w żabce... 3 km od mojego domu!!! A podobno zostawiać mogą w KAŻDEJ żabce i mam żabkę w BLOKU W KTÓRYM MIESZKAM!!!!!!!! plusk olejną 500 metrów dalej... TAKŻE ZAPŁACIŁAM ZA KURIERA I SZŁAM SOBIE Z PACZKĄ POD PACHĄ W ŚNIEGU 6 KILOMETRÓW !!!!!!!!!! Szkoda jeszcze że mnie nikt po drodze nie okradł jak szłam z wielką paczką z wielkim napisem electro.... Fajny kurier, wyszłoby prawie na to samo gdybym po prostu poszła do sklepu po to..... ZaletyPaczka dotarła w końcu szczęśliwie....WadyZero kontaktu telefonicznego, Zostawili paczkę 3 kilometry do mojego domu choć bliżej był punkty żabki i paczkomaty -
~f0rest / 2021-01-12 11:36Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to jakiś dramat. Złożyłem zamówienie w RTV przedwczoraj i paczka została przekazana kurierowi, o czym poinformował mnie sklep RTV w mailu. W elektronicznym liście przewozowym DHL przez dwa dni podaje informację, że dostali informację elektroniczną od sklepu RTV o przesyłce. Kompletnie nic nie aktualizują... Dostałem wiadomość od sklepu, że planowany termin dostarczenia paczki to 11.01.2021, dzisiaj jest już 12.01.2021, a list przewozowy nie został zaktualizowany przez firmę kurierską, a paczka do tej pory nie dotarła. Żeby z jakąkolwiek osobą na infolinii porozmawiać, a nie z nagraną sekretarką to nie mam pojęcia co trzeba zrobić.Z żadną firmą kurierską nigdy nie miałem takiego problemu aż do dzisiaj. Nie polecam. -
~Bella / 2021-01-12 11:29Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, kłamliwe informacje wpisywane przez kuriera w system. "brak terminala" tylko po to by naciąganac odbiorcę na kasę (bo nie ma jak wydać). Nikt nad nimi nie panuje, a BOK to zbędny dział,nic nie wiedzą i w niczym nie pomogą. ZaletyBrakWadySame -
~majkelk / 2021-01-12 10:00Ocena: 1.00 / 5
nieterminowość, niekompetentni pracownicy, brak jakiejkolwiek obsługi klienta - nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi, OSZUŚCI I ZŁODZIEJE, nie chcą oddać pieniędzy za usługę, za niedostarczoną paczką, która wróciła do nadawcy uszkodzona Zaletybrak -
-
~Poteżny_Konsument / 2021-01-11 21:49Ocena: 1.00 / 5
Specjalnie czekasz cały dzień w domu, tylko po to żeby otrzymać wiadomość, że kurier cię nie zastał. Niestety mam obawy, że mój kurier nie potrafi korzystać z domofonu i po prostu się poddał i odjechał, albo co jest też prawdopodobne po prostu go nie było. ☹ ZaletyChciało mu się odpalić silnik w aucieWady( ͡° ͜ʖ ͡°) -
~Romek / 2021-01-11 19:03Ocena: 1.00 / 5
Czekam na przesyłkę dostarczaną przez DHL. Dostałem sms, że kurier będzie między 14, a 16. Nikogo nie było. O 18 28 dostałem wiadomość, że kurierowi nie udało się dostarczyć przesyłki. Jest to kłamstwo, ponieważ razem z żoną jesteśmy w domu. Specjalnie oświetliłem wejście do domu i otworzyłem na oścież furtkę. Nikt nie przyjechał i nie próbował dostarczyć paczki. pracodawca powinien sprawdzić gdzie kurier był w tym czasie. -
~Niezadowolona / 2021-01-11 15:26Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaka miałam do czynienia. Zgubili mi KRZESLA bo je zostawil ich kurier który poszedł na L4 i nie odbieral telefonu w Zabce na osiedlu, oczywiście nie przekazując tego nikomu.
A teraz zamowilam sobie przez Zalando pare rzeczy i oczywiście ze DPD zawsze sobie poradzi i nie ma problemu dostarczyć artykuly z zamówienia ale DHL co? Nieczytelny adres nawet się nie skontaktowal ze mna tylko od razu odeslal paczke do nadawcy.
MASAKRA! -
~Blop / 2021-01-11 10:17Ocena: 1.00 / 5
Dramat. Więcej nie trzeba pisać, chociaż strona prosi. Problemy z cłem, cena za cło. Cyrk. ZaletyBrak -
~Oskar / 2021-01-10 21:45Ocena: 1.00 / 5
Paczka spóźnia się już 3 dni od teoretycznego terminu dostawy. -
~Adam / 2021-01-10 19:14Ocena: 1.00 / 5
Paczka trzy razy wyładowała na sortowni. Pani na infolini powiedziała, że mogę ja odebrać osobiście, a Pani na miejscu, że niema takiej możliwości. Rzekomo wpisałem zły adres ale jakimś cudem kurierzy z innych firm docierają pod ten sam adres bez problemu. PORAŻKA ZaletyBRAK -
~klient / 2021-01-09 18:53Ocena: 1.00 / 5
Zapłaciłem dodatkowo za dostawę w sobotę, jednak paczka cały czas znajduje się w sortowni DHL pod Pruszkowem i nie wiadomo co tak naprawdę się z nią dzieje.
Poprzednie paczki zawsze przychodziły o innej godzinie niż to było pokazane w wiadomości SMS od DHL.ZaletyNie przypominam sobie, żeby jakiekolwiek były.WadyBrak punktualności
Paczki, które magicznie znikają w sortowniach -
~Michał / 2021-01-09 17:06Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być dziś lecz wciąż jest w sortowni. Od wczoraj nic się nie zmieniło. ZaletyNie mająWadyWszystkie możliwe jeśli chodzi o dostarczanie przesyłek -
-
~Niezadowolony klient / 2021-01-09 13:24Ocena: 1.00 / 5
Na paczkę czekam 7 dni i dalej nie doszła, pozostało się tylko modlić, żeby nie była jakoś bardzo zniszczona. ZaletybrakWadydrogo, niepunktualnie, obsługa nic nie daje, nie przyjmują reklamacji, paczki albo nie przychodzą albo przychodzą skopane. -
~Marcin / 2021-01-09 11:30Ocena: 1.00 / 5
Kierowcy dhl to leniwce, jeśli by ktoś w mojej firmie postępował jak oni od razu wylatują na zbity pyski, przesyłka od godz 13 jest wydana do doręcznie czekałem do godz 16,30 i nic nie przyszło dzwonię do kuriera tel wyłączony,Żebyś debil odebrał sam bym po nią pojechal ZaletyBrakWadyZa dużo pisania -
~Milena / 2021-01-08 21:46Ocena: 1.00 / 5
Tragiczna obsluga
Niemili kurierzy, jeszcze nie zdażyło mi się spotkać kuriera z dhl, który byłby miły
Niedoreczaja przesyłki na czas
Dostałam MEiL z informacja ze przesyłka została do mnie doręczona jednak nie została doręczona tego dnia, którego dostałam meila tylko za dwa dniZaletyBrakWadyNiedoręczenie paczki na czas, brak kontaktu z kurierem, bardzo niemiła obsługa -
~Marcin / 2021-01-08 18:12Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejnie, tępi kurierzy. Śmierdzące lenie, którym nawet nie chce się do domofonu zadzwonić, tylko udaja, że byli pod adresem i odwożą paczki do punktu. Po pierwszym takim numerze każda leniwa menda leciałaby na zbity pysk. Nie chce się pracować? To won na bezrobocie! ZaletyBrakWadyWszystko
strona 270 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- nastepna »
