strona 255 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- nastepna »
-
~M16463 / 2021-04-13 13:25Ocena: 1.00 / 5
Kurier zadzwonił tak szybko, że można określić to połączenie „strzałką”. Okazało się, że kurier nie dostarczył paczki, ponieważ nikogo nie było w domu. W rzeczywistości nawet nie wjechał na posesje i pytanie, czy w ogóle był w okolicy. Kiedy próbowało się oddzwonić to kurier automatycznie odrzucał połączenie. Nie polecam. -
-
~Ma / 2022-03-02 15:44Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu ze strony kuriera, brak numeru do kuriera, paczka zostawiona w punkcie ponad 20km dalej. Na infolinii dowiedziałam się, że kolejna próba doręczenia bedzie dopiero pojutrze... niepoważne podejście. Bardzo niepolecam. ZaletyNie zauważyłam -
~maarzena / 2019-06-11 17:16Ocena: 1.00 / 5
paczka wogole nie została dostarczona, po kilku interwencjach okazało się że paczka nadal leży w punkcie odbioru-2 tygodnie. Zdecydowanie nie polecam, szczególnie wysyłkę za pośrednictwem punktów Żabka Zaletybrak -
~Maciej / 2019-08-09 13:56Ocena: 1.00 / 5
Kurier jechał po paczkę do mnie dwa dni. UPS był o 11 rano i o 8 następnego dnia paczka była dostarczona. Odradzam korzystania z usług DHL nie dość że zapłaciłem dodatkowo za szybszy odbiór paczki to i tak czekałem dwa dni aż się poddałem... -
~Maciej / 2019-10-11 14:58Ocena: 1.00 / 5
Kurier dzwoni do drzwi i po 10 sekundach ucieka. Ważna paczka nie dostarczona. ZaletybrakWadyWszystko źle. -
~Maciej / 2019-10-28 16:14Ocena: 1.00 / 5
Kurier awizuje 2 krotnie przesyłkę z powodu zamknięcia osiedla co jest nie prawdą
Infolinia to poracha jakich dawno nie widziałem.. słyszałem tam nie ma żadnej obsługi tylko botZaletybrakWadynie terminowość i oszukiwanie -
~Maciej / 2019-12-10 21:34Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dostarczył przesyłki, po kilku godzinach przyszedł mail i sms że była nieudana próba doręczenia i że mogę sobie przekierować przesyłkę w dniu jutrzejszym. Kpina. Cały czas byłem w domu. Po złożeniu reklamacji na infolinii, przekierowanie było już niemożliwe. Niby paczkę dostarczą w dniu następnym .I znów czekać na kuriera łaskawcę... ZaletyBrak -
~Maciej / 2020-01-14 17:12Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka miała iść z Niemiec 3 dni robocze, a dotarła po ponad miesiącu. Za pierwszym wysłaniem dotarła ledwie do Poznania (docelowo była Warszawa) i została odesłana z powrotem do Niemiec, ponieważ adres został skreślony, nie wiedzieć czemu gdyż był prawidłowy. Za tą całą sytuację osoba która wysyłała paczkę musiała zapłacić 10 euro za powrót przesyłki oraz kolejne 18 euro za ponowną jej wysyłkę. Następnie przesyłka w końcu, jakimś cudem trafiła do Warszawy. Planowana data doręczenia: 13 stycznia między godz 12 a 14. Niestety nie udało się jej doreczyc wcale, dopiero następnego dnia. Od kuriera oczywiście żadnego kontaktu, siedź w domu i gnij czekając aż może w końcu przyjedzie. Gdy paczka w końcu dotarła, okazało się, że karton jest mocno zniszczony w kilku miejscach, na szczęście zawartość była jeszcze w folii bąbelkowej więc nic się nie stało. Tak więc nie polecam bardzo!!! Z daleka od tej firmy -
-
~Maciej / 2021-01-14 13:40Ocena: 1.00 / 5
Brak kontaktu z kurierem
Infolinia odsyła
Godziny doręczenia mają się nijak do rzeczywistości -
~Maciej / 2021-01-27 22:09Ocena: 1.00 / 5
Jak dla mnie to jedna wielka porażka firma powinna się zajmować całkiem czymś
innym infolinia jest tylko po to żeby się klient w.... wił i dał im spokój dwa dni czekania w domu za kurierem a ten sobie odchaczył że nikogo nie było w domu.Albo ciężko pomyśleć i znaleźć adres albo na siłę z pośredniaka wysłany do pracy.DHL dajcie sobie spokój i zmieńcie fachZaletyBrakWadySporo że nie da się opisać -
~MACIEJ / 2021-02-15 07:56Ocena: 1.00 / 5
Pomimo oczekiwania w domu na przesyłkę, przesyłka została dostarczona do p-tu, z którego musiałem sam ją odbierać. Mam problemy z chodzeniem (kule i 3 piętro bez windy). Nie dość, że poświęciłem cały dzień na oczekiwanie kuriera to jeszcze dodatkowo musiałem prosić znajomych o odbiór i dostarczenie mi przesyłki. WadyTotalne lekceważenie klienta. -
~Maciej / 2021-04-13 12:27Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. 1) Na infolinii nic nie da się ustalić, 2) Przekierowanie przesyłki to czysta fikcja - wieczorem za wcześnie, rano - za późno, 3) Prosiłem kuriera aby do mnie dzwonił przed próbą doręczenia paczki, powiedział, że będzie dzwonił, nikt nie dzwonił, "nie zastano odbiorcy" i kolejne 7 dni oczekiwania. Straciłem mnóstwo czasu i nerwów. -
~Maciej / 2021-05-21 17:15Ocena: 1.00 / 5
NEGATYWKurjer nie dzwoni tylko puszcza sygnał po czym przesyłka wędruje na oddział jako awizo i ponowna niby dostawa i sygnał cisza i znów więzi na oddziale masakra po interwencji producenta kurjer ponownie sygnał bez próby wejść do odbiorcy oddzwaniam raczył odebrać dotarła po 1h ten kurjer powinien przejść szkolenie W DHL by nie respektować opinie firmy -
~Maciej / 2021-12-27 09:50Ocena: 1.00 / 5
Od tygodnia nie mogę się doprosić aby kurier się ze mną skontaktował i był o danej godzinie, najgorsza firma kurierska, nie polecam kompletnie. ZaletyBrakWadyOpóźnienie, zlewanie klienta -
~Maciej / 2022-03-01 08:22Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem i opłaciłem usługę przez internet. Dostarczyłem paczkę do punku Żabka, dostałem pokwitowanie bez uwag. Po tygodniu od adresata dowiedziałem się że paczka nie doszła. Zgłosiłem sprawę przez stronę DHL. Dostałem smsa żebym zabierał paczkę z zabki bo za duża. Zgłosiłem sprawę do obsukugjacej mnie osoby z DHL - potwierdziła że to standard działania tej firmy(niedostarczenie, brak możliwości dopłaty, nie powiadomienie klienta o braku realizacji przesyłki). Paczke odebrałem i zleciłem tą prosta usługę normalnej firmie. DHL do tej pory nie zwrócił przywlaszczonych środków. Powiadamiam rzecznika i Policję, ostrzegam innych. ZaletyBrak nie zrealizowano uslugiWadyJ. W. -
~Maciej / 2022-05-27 23:11Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. Nie istnieje bardziej niekompetentna, olewcza i wolna firma na rynku. Paczki giną, przychodzą kilka, a nawet kilkanaście, dni po terminie. Kurierzy potrafią zostawiać paczki w losowych miejscach albo wlepiać awizo nie przjeżdżając nawet na miejsce doręczenia paczki. Infolinia Nie działa, a o paczkach międzynarodowych Express nawet nie chce mi się mówić. Żenada. ZaletyNie ma.WadyCała firma jest jedną wielką wadą. -
-
~Maciej / 2022-06-01 12:53Ocena: 1.00 / 5
Od trzech miesięcy nie mogą dostarczyć paczki, bo albo pasywnie leży gdzieś zgubiona (oczywiście bez informowania mnie), albo proces rozpatrywania reklamacji zajmuje ponad ustawowe 30 dni. Dno na każdym polu obsługi klienta, odradzam jakikolwiek kontakt. -
~MACIEJ / 2022-06-15 12:00Ocena: 1.00 / 5
Miałem do wysłania paczkę zwrotną.
Otrzymałem na e-mail z DHL informację i potwierdzenie, że kurier odbierze w godz. 11.00-16.00.
Czekałem na kuriera cały dzień i nikt się nie zjawił.
Następnego dnia po kilku próbach dodzwonienia się na infolinię miła Pani poinformowała mnie że kurier nie mógł przyjechać i żebym sobie wysłał tą paczkę w najbliższej Żabce (co też uczynię).
Do tego warto dodać, że jest to już drugi raz gdzie informują o odbiorze i nie przyjeżdżają (fajnie byłoby chociaż wiedzieć, żeby samemu wysyłać bo nie ma sensu czekać na kuriera).Zaletynie maWadywprowadzanie klienta w błąd (potwierdzenie odbioru - bez pokrycia) -
~Maciej / 2022-12-28 12:37Ocena: 1.00 / 5
Jeżeli ktoś liczy na paczkę która zostanie przekierowana do punktu odbioru w zupełnie innym mieście niż zamawiano, jeżeli ktoś lubi gdy kurier oznacza, że nie zastanowo w domu pomimo, że cały dzień czekacie przy domofonie, jeżeli ktoś liczy na obsługę na infolinii która tak naprawdę nie może nic dla nas zrobić to wtedy DHL jak najbardziej jest dobrym wyborem. ZaletyAbsolutnie żadnych zalet, za każdym razem gdy ta firma miała mi dostarczyć przesyłkę pojawiały się problemy, a tu kurier nie zdążył, a tu kurier był agresywny i bez próby doręczenia przekazał paczkę do głogowa małopolskiego, jeżeli sprzedajecie przedmioty to proszę nie wybierajcie tej firmy jako dostawcy, jakakolwiek inna niż dhlWadywięcej niż jestem w stanie opisać -
~Maciej / 2023-01-05 15:00Ocena: 1.00 / 5
Paczka od wczoraj rano mogła zostać odebrana przez kuriera odebrał ją dzisiaj rano i nawet mi jej nie przywiózł mimo że jest 30km stąd nie polecam serdecznie tej firmy jedynie DPD lub inpost ZaletyNie maWadyWszystkie
strona 255 z 400
- « poprzednia
- 1 ...
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- nastepna »
